Aker Eşarp Modelleri

0

Aker Eşarp Modelleri Yeni Sezonda Birbirinden Özel Tasarımları, Yenilikçi Çizgileri ve Trend Renklerden Oluşan Motifleri İle Sizleri Bekliyor !


Aker eşarp modelleri her sezon yeni tasarımlar ve desenleri tesettürlü hanımların beğenisine sunmaya devam ediyor. Eşarp denildiği zaman aklımıza ilk gelen markalardan biri olan Aker eşarp modelleri kendisini her geçen gün kendini yenileyip, müşterilerin taleplerine göre tasarlamaya devam etmekte.Tesettür giyim sektörünün adeta bir lokomotifi olan eşarp pazarının öncü kuruluşlarından olan Aker her yeni sezonda bir önceki model ve tasarımlara fark atıyor.

Eşarp Firmalarının Öncü Kuruluşu Aker

Kurulduğundan bu yana sürekli gelişen ve global vizyon ile eşarp sektörüne yenilik getiren Aker en çok ipek eşarp modelleri tercih edilmektedir.Son derece kaliteli kumaşı ile yıllarca kullanacağınız Aker eşarp modelleri 2016 sezonunda şal modelleri ile dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Aker eşarp tasarımcıları müşterilerini gerçek iyi tanıdıkları gibi aynı zamanda eşarp sekötüründe yenilikçi olmaya özen gösteriyor. Eşarp modellerinde hangi şekillerin yada desenlerin hangi renkler ile kullanılacğını ve bu tasarlanan eşarpların hangi kesime hitap etmesi gerektiğini iyi ölçen Aker yeni sezon eşarplarda da bir hayli iddialı olacağa benziyor.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Aker yeni sezon eşarplar
Aker yeni sezon eşarplar

Yeni Sezon Aker Eşarp Modelleri

Aker eşarp modelleri yeni sezon tasarımlarını incelediğimizde zerafeti ve renklerin büyüsünü nasıl temsil ettiğini görebiliyoruz. Aker eşarp modelleri yeni sezonda yine çiçekli motiflerle bezenmiş ve geometrik desenlerin bu çiçek motiflerine eşlik ettiği temalar görülmeye değer tasarımlardan oluşuyor. Sizlerde yeni sezonun en güzel ve en çok tercih edilen Aker eşarp modellerini merak ediyor ve yakından incelemek istiyorsanız sizler için derlediğimiz aşağıda bulunan yeni sezon Aker eşarp modelleri galerimize bakabilirsiniz.

Aker mavi şal modelleri
Aker mavi şal modelleri

Mevsimlere göre renk tonlarını belirleyen Aker sonbahar ve yaz desenleri farklı motif ve renklerden oluşuyor.Yeni sezonun sonbahar eşarp modelleri için daha çok koyu renk tonlarından ve çiçekli motifler ön plana çıktığını görüyoruz.Bunların yanı sıra yazlık Aker eşarp modelleri genellikle açık renkli ve daha düz tasarımlardan oluşmaktadır.Yeni sezon Aker şal modelleri ise daha çok düz renklerden oluşmaktadır.Yeni trend olan çift renkli şal modelleri ve monogram şal modelleri yani kendiğinden desenli gibi görünümü olan şallar Aker şal modelleri arasında ön planda yer almaktadır.

Aker Eşarp Modelleri ve Şal Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş