Bootie Kombinlemenin Püf Noktaları

0

Sonbahar, kış hatta ilkbahar da bile sıkça kullandığımız bootie (yarım bot) nasıl kombinlenir ? İşte altın kurallar

Bootie kombinlemenin püf noktaları aslında çok basit. Birkaç kural var. Bunlara hâkim olup uygulamaya başladığınızda iç zaman kaybetmeden hazırlanıp çıkabildiğinizi göreceksiniz. Üstelik her zaman da kullanışlılık vadeder bu tür parçalar.

Bootie kombinleri

Bootieler Nasıl Kombinlenir ?

Bootie bahar aylarında ve de kış aylarında adeta bir kurtarıcıdır. Hem ayak konforu açısından hem de şıklık açısından olmazsa olmaz parçalardır ve her kadının gardırobunda bu tür ürünler olmalıdır. Hemen kombinlemenin püf noktalarına gelecek olursak, Bootie sizin de gözünüzde dar paça pantolonlar ile canlanmıyor mu? Deri tayt, yırtık Jean ya da klasik bir kalem pantolon…

Kumaş pantolon bootie kombini

Her biri uygun bir Bootie ile harika olabilir. Bu kadarla da bitmiyor, bahar aylarında uçuşan elbiselerinizi bile bu ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Etek bootie kombini

Bootie ile Tamamlanabilecek Parçalar

Pantolonların, taytların Bootie ile olan uyumundan söz ettik ancak elbise ve etekleri unutmamak gerek. Eğer fiziğinize güveniyorsanız etekler ile de giyebilirsiniz, çoraplı ya da çorapsız güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tesettür Bootie kombinleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür Kombinlerin Tamamlayıcısı

Hatta Bootie modelleri öyle kullanışlı oluyor ki, tesettür kombinlerinin de bir numaralı yıldızıdır. Hem uzun etekler ve elbiseler ile tercih edilebilir, hem de dar paça pantolonlar ile. Hem konforlu hem de tarz sahibi görünmek işte bu kadar kolay. Bootie modellerinde bilek kalınlığınıza uygun olarak bilek bağının olup olmamasına özen göstermelisiniz. Botlarla ne tarz bir kombin giyebilirim sorusunun cevabını botlar ile giyebileceğiniz tesettür kombinler konusundan bulabilirsiniz.

Bootie kombinleri-1

Ayak Bileklerine Göre Bootie Seçimi

Eğer bilekleriniz çok inceyse kesinlikle bilekte bir bağlama detayı olmamalı. Kalın bileklere sahipseniz ise bu tür detaylar daha ince görünmesini sağlayabilir. Diğer taraftan kovboy tarzı Bootie modelleri, yazlık elbiseler ile tamamlanabilir ve dolgu topuk modeller her zaman kullanabileceğiniz alternatiflerdir.

Sonbahar bootie kombini

2018 Bootie Modellerinde Yeni Trendler

Çoğunlukla süet ve deri görünümlü modeller karşımıza çıksa da son zamanlarda payetli, yılan derili ve kadife kaplamalı ve hatta nakış işlemeli modeller dahi söz konusu. Tarzınızı ortaya koymak için bu tür modelleri tercih edebilirsiniz.

Renkli bootie

Önemli olan modelli kendi tarzınız ile bütünleştirebiliyor olmanızdır. Bir de bu tür ayakkabılarda renk seçiminde hassas olmak gerek. Genellikle tercih ettiğiniz renklerin tonuna uygun olarak seçim yapın.

Kışlık bootie kombini

Bazılarının siyah takıntısı vardır ve kendine yakıştırdığı bu rengi hayatının her alanına taşımıştır. İstemsizce eli siyaha gider, o zaman bu kurtarıcı rengi Bootie seçiminizde de tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş