seek date meet are there any dating sites that are not scams istanbul massage taksim how to message someone you know on a dating site Dating Olyphant what is meant by dating site

Eflatun Rengi Nasıl Kombinlenir?

0

Tatlı bir yaz rengi olan eflatun hangi renkler ile uyumludur? Eflatun rengi namı değer lila nasıl kombinlenir? İşte eflatun renginin diğer renklere uyumu

Renk kartelasında güçlü bir yerde duran eflatun, günlük yaşamda çok sık karşımıza çıkıyor. Sadece moda değil dekorasyonda, zücaciye ve aksesuarlarda da eflatun tercih ediliyor. En çok kıyafette görebiliyoruz eflatunu. Yaz ve kış fark etmeksizin eflatun yıl boyunca tercih edilen, sevilen bir renk kabul ediliyor.

eflatun tesettür ikili takım
eflatun tesettür ikili takım

Eflatun yani lila tatlı bir yaz rengi aynı zamanda etkili bir kış rengi aslında. Bu yüzden her mevsim eflatunu görebilirsiniz. Peki, bu tatlı, yumuşak tonlardaki eflatun rengi nasıl kombinlenir, hangi renklerle bir arada sırıtmadan durabilir? Bu konuda eflatunun sıkıntı çıkarmadığını aslında renk kombini anlamında seçeneğinizin çok olduğunu söyleyebiliriz. Eflatun ana renk olabileceği gibi tamamlayıcı da olabilir.

Örneğin krem – vizon tonlarında bir tesettür elbise ile eflatun ile rahatlıkla kombin haline getirilebilir. İşte eflatun rengi için önerdiğimiz renk kombinleri;

eflatun kazak-ikili takım kombini
eflatun kazak-ikili takım kombini

Bej ve Krem tonlarıyla eflatun kombini

Bej ve krem rengi tonları eflatunun klasik tamamlayıcıları sayılıyor. Tıpkı siyah alternatifinde olduğu gibi bejin sade ışıltısı ve krem renginin asil duruşu eflatunu şık bir şekilde tamamlıyor.

eflatun kazak-etek kombini
eflatun kazak-etek kombini

Eflatun rengi elbise veya ikili kombinlerde bej, gri gibi renkleri ya da kremin tonlarını eşarp, şal, çanta, ayakkabı olarak kullanabileceğiniz gibi doğrudan eflatun elbise üzerine krem bir ferace de giyebilirsiniz. Renkleri birbirine meç ederek kullandığınızda daha dengeli bir görünüm elde edersiniz.

leylak tesettür abiye
leylak tesettür abiye
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Gümüş & Eflatun kombini

Gümüş rengi parlak ya da mat fark etmeksizin eflatuna çok yakışıyor. Gümüşle eflatun rengi nasıl kombinlenir demeyin, detaylara önem verdiğiniz sürece eflatuna gümüşü yakıştırabilirsiniz. Örneğin eflatun rengi zarif bir elbiseyi ince, şık bir gümüş kemerle çok güzel şekilde kombinleyebilirsiniz.

lila yazlık bluz kombini
lila yazlık bluz kombini

Eflatunda ton sür ton kombini

Eflatunu yine bir eflatunla kombinleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Eflatun tercih ettiğinizde lila, mor, uçuk eflatunlar hatta pembenin çok açık tonlarını dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Baştan sona eflatunun farklı tonlarıyla ton sür ton bir kombin hazırlayabilir, tek renk şıklık yakalayabilirsiniz.

leylak tesettür elbise
leylak tesettür elbise

Eflatun renginin siyah ve taba kombini

Eflatun rengi nasıl kombinlenir dendiğinde akla gelmesi gereken iki renk hiç şüphesiz siyah ve taba rengi. Bu iki renk de bildiğiniz gibi çok tercih edilen, sevilen klasikleşmiş renklerdir. Siyahın asaleti, taba renginin yumuşacık görüntüsüyle her kıyafet ve aksesuar şıklaşabiliyor. Eflatuna siyah ve tabayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle tabayı çanta ve kemer gibi aksesuarlarda kullanmanızı öneririz.

leylak tesettür yazlık elbise
leylak tesettür yazlık elbise

Eflatun & Hardal Sarısı Kombini

Kemer, broş, çanta, kemer, ayakkabı seçiminde hardal sarısı kombine şıklık katıyor. Eflatun ve hardal sarısı dengeli bir uyum sağlıyor. Elbette eflatun rengini kombinlerken sadece hardal sarısına odaklanmayın, sarının diğer tonlarını da deneyebilirsiniz.

eflatun ceket kombini-2
eflatun ceket kombini-2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş