Hookup apps Goodfield ghana ladies numbers Dating in Lincolnshire bradford sex

En Kolay Şal Bağlamaları Modelleri (Videolu)

0

Günlük hayatınızda size zaman kazandıracak ve aynı zamanda daha iyi şal yapmaya yardımcı olacak en kolay şal bağlamaları modellerini bir araya getirdik !

Tesettürlü hanımlar için tarz belirleyici unsurlardan biri de şal bağlama şeklidir ve en kolay şal bağlama modelleri şimdi burada elinizin altında olacak. Şalınızın ya da eşarbınızın nasıl göründüğü oldukça önemli…

Adeta tarzınızı, kimliğinizi yansıtmanın bir yolu haline gelen bir konuyu netleştirelim ve sizin için en kolay şal bağlama tekniklerini bir araya getirelim. Nasıl kolay bir şekilde şalınızı bağlayıp çıkabilirsiniz, nasıl tarzınıza uygun bağlama şekillerini yapabilirsiniz hep birlikte öğrenelim. Bu arada 2018 şal bağlama modelleri videoları için linki tıklayıp inceleyebilirsiniz.

pratik kolay şal bağlamaları

En Basit Şal Bağlama Tekniği

Şal bağlamanın en kolay yolu şüphesiz ki boyunda birleyen iki kolun, çapraz bir şekilde omuz arkasına atılmasıdır. Ancak bilenler bilir bu iş o kadar kolay değil. Kolaylaştıran püf noktalar var. Bunun için iğne ya da çeşitli özel şal bağlama araçlarından faydalanacağız.

igne ile şal bağlama

İğneleri kullanacağımızı düşünürsek, şalın iki kolunu boyunda bir araya getirirken, iğne ile sabitlememiz gerekir. Aksi halde şal yerinde durmayacak ve dışarı çıkar çıkmaz bozulacak bizi de huzursuz edecektir. Bu şekilde sabitleme yaptıktan sonra şalın iki kolunu da çapraz şekilde arkaya atabiliriz. Eğer gerek duyuyorsak bir de ense de şal uçlarını bağlayabilir ya da iğne ile sabitleyebiliriz.

En kolay şal bağlama

En kolay şal bağlama modellerinden bir diğerine gelecek olursak, o da şöyle; öncelikle şalı yine aynı şekilde çene altında iğne ile sabitliyoruz. Ancak şalın bir kolunu diğerine göre daha uzun bırakıyoruz. Daha sonra ise uzun olan kolu, başımızın tam tepe noktasına atarak iğneliyoruz.

Kolay şal modeli

Bu durumda şalın başımızın diğer tarafına doğru güzel bir döküm ile düştüğünü göreceğiz. Bu da hem kolay bir şal bağlama modeli oluşturuyor hem de şık bir görünüm sağlıyor.

Bone ile şal bağlama

Günlük yaşamda kullanılabileceği gibi, özel zamanlarda da tercih edilebilecek bu bağlama şekillerinde bone kullanımı, şalınızı daha kolay sabitleme imkânı verecektir. Ancak rüküş olmamak için boneyi eşarbın altında bırakın. Alnınıza uzanan bonenin rüküş görünümünü kesinlikle hayatınıza dâhil etmemelisiniz.

Bu sayede en kolay şal bağlama tekniklerini öğrendiğinize göre siz de kolayca hazırlanabilir ve zahmetsizce şık olabilirsiniz. Bunun için hazırsanız hadi hemen şimdi deneyin!

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

En Kolay Şal Bağlamaları Modelleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş