Enerji Veren Mavi Tesettür Kombinler

0

Günlük yaşantınıza enerji katarak sizi dinamik gösterecek en şık mavi tesettür kombinler burada ! İşte maviye uyumlu renkler ve kombin ipuçları

Mavi, renkler içinde en sevilenlerden biridir. Diğer renklerle kombini kolay ve bilimsel olarak da iç ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Tüm gün üzerimizde bulunan kıyafetlerin renkleri de bizlerin motivasyonu için oldukça önemlidir. Son yıllarda tesettür kıyafetler için de fazlasıyla alternatif kombin çeşitleri üretilmektedir. Mavi tesettür kombinleri için hangi renklere ihtiyaç vardır?

Sax mavi kap kombini

Mavi ve Diğer Renkler

Mavi en çok hangi renk ile uyum sağlar sorusunun cevabı oldukça zor. Çünkü diğer renklerin olduğu gibi mavinin de birçok tonu mevcuttur. Ancak genelleştirilmiş bazı uyumlardan bahsetmek mümkündür.

Mavi tesettür etek kombini

Mavi ve Pudra Pembesi

Örneğin “jean” tonu mavi renk ile pudra pembesinin uyumu saf ve temizdir. Her iki renkte oldukça hafif ve günlük kullanımda da tercih edilebilir niteliktedir.

Mavi çizgili kazak kot kombini

Mavi ve Yeşil

Pudra pembenin yanı sıra maviyi kullandığınız tonuna bağlı olarak yeşil ile kombinleyebilirsiniz, ancak yeşil ve mavi heyecanı yüksek renkler olduğu için birini mat diğerini ışıltılı renklerde tercih etmeniz yerinde olur.

Açık mavi kot gömlek kombini

Mavi ve Siyah

Mavi, kendini göstersin isterseniz siyah ve gri ile muhteşem bir uyum içinde olur. Çünkü mavinin ışıltısı siyah ve gri ile fazlasıyla iddialı bir kombin sunar. Siyah çoğu kombin için kurtarıcı bir renk olmakla beraber kahverengi ile asla birleştirilmemesi gereken bir renktir.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Mavi siyah tesettür kombin

Mavi ve Canlı Renkler

Mavi rengi turuncu kırmızı gibi canlı ve enerjisi yüksek renklerle kombinlerken birtakım unsurlara dikkat etmek gerekir. Örneğin gömleğiniz eteğiniz mavi gömlek ya da bluzunuz tek renk kırmızı, turuncu ya da koyu sarı gibi tek renklerden oluşmamalı.

Mavi genç tunik kombini

Eğer eteğiniz mavi ise bluzunuzun ya da gömleğinizin içinde kırmızıya eşlik eden renkler olmalıdır. Ya da düz ve sade bir rengin –beyaz gibi- üzerinde kırmız/turuncu ya da sarı çizgiler olmalıdır. Çünkü aşırı canlı renkler ile mavi uyum yerine tezatlık oluşturur.

Açık mavi tesettür kombin

Mavi ve Beyaz

Mavi ile beyazın uyumu büyük bir çoğunluk tarafından beğenilen ve tercih edilen kombin türleri arasındadır. Çünkü beyazın saf ve temiz duruşuna mavinin her tonu uyum sağlamaktadır. Bu kombini sade takı tercihleriniz ile ve sade ayakkabı tercihleriniz ile tamamlayabilirsiniz.

Mavi klasik tesettür kombin

Mavi kazak kombini

Buz mavi tunik kombini

Mavi elbise kombini

Mavi trençkot kombini

Mavi spor tunik kombini

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş