Genç Tesettür Büyük Beden

0

Genç tesettür büyük beden giyim sırları, kilolu tesettürlü bayanlar için en ideal kıyafetler, yeni sezon kombin önerileri ve resimleri

Genç kızların büyük bir kısmı moda dergilerindeki sıska kızları göre göre hep ‘mükemmeliği’ aramakla vakit geçirdiler. Oysa ki mükemmel giyinmek yada mükemmel bir kombin yapmak zayıflıkla gelmiyor. Önemli olan vücut proporsiyonuna uygun kıyafet seçimi yapmaktır.

Gelelim büyük beden tesettür giyim meselesine. Günümüzde kilo fazlası olan tesettürlü genç kızların son derece yanlış giyindiğini görüyorum.

Genç tesettür büyük beden tunik kombin
Genç tesettür büyük beden tunik kombin

Sokağa çıktığınızda sizinde gözünüze çarpıyordur muhakkak. Aslında en tehlikelisi doğru giyindiğini sanıp yanlış giyinmek olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden sizlerle genç tesettür büyük beden giyim hakkında nacizane fikir ve önerilerimi paylaşacağım.

Genç büyük beden tesettür kombin
Genç büyük beden tesettür kombin

Büyük Beden Giyim Sıkıntısına Rağmen İyi Giyinmek Sizin Elinizde

Öncelikle tesettür giyim sektöründe hala daha büyük beden sıkıntısı yaşanmakta olduğunu belirtmek isterim. Yüzlerce tesettür markası ve yüzlerce tesettür butik varken hala büyük beden kavramı pek oturmuş değil. Lakin salaş kesim seçmek yada beğendiğiniz standart bedenlere sahip bir parçanın bir büyüğünü seçmeniz sizin elinizde. Her ne model olursa olsun vücudunuza uygun olan parçayı seçmelisiniz.

Genç tesettür büyük beden elbise
Genç tesettür büyük beden elbise

Genç Tesettür Büyük Beden Giyimde Maxi Şıklık

Obezitenin çağın hastalığı olarak nitelendirildiği şu zamanlarda gençlerin de bu hastalıktan muzdarip olduğunu biliyoruz. Günümüzde genç tesettür büyük beden giyim modelleri arasında günlük olarak kullanabileceğiniz en ideal seçenek maxi elbiselerdir. Maxi elbiseleri tek parça halinde giymeniz ve elbisenin tek renk olması sizi daha zarif göstereceğinden emin olabilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Büyük beden genç tesettür abiye
Büyük beden genç tesettür abiye

Kemerler İle Gelen Zariflik

Büyük bedenli olmanız kıyafet konusunda kendinizi güvensiz hissetmeniz anlamına gelmez.Korkmayın. Örneğin bir çok kilo fazlası olan bayan bel kısmını gizlemek ister. Fakat bu seçim size olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Halbuki bel şeklinizi hafif belli etmeniz vücut siluetinizin daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Belinizi en iyi gösterecek olan aksesuar ise kemerdir.

Genç tesettür büyük beden kombin
Genç tesettür büyük beden kombin

Genç Tesettür Büyük Beden Kombin Önerileri

Kilo fazlası olan tesettürlü genç bayanların elbise tercihinden sonra genç tesettür büyük beden kombinlerine de değinmek istiyorum. Öncelikle kombin yaparken kat kat giyinmekten vazgeçin. Vücudunuzda örtmeye çalıştığını bölgeler için kat kat giydiğiniz parçalar sizi daha kilolu göstereceğini bilmelisiniz. Olabildiğince sade ve düz renklerden oluşan parçaları deneyin. Kombin yaparken üzerinizdeki kıyafetlerin renk tonları birbirine yakın olsun.

Genç tesettür büyük beden triko kombin
Genç tesettür büyük beden triko kombin

Yelek, tunik, pantolon, hırka, etek seçiminde kendi bedeninize göre seçim yapın yani ne büyük ne de küçük beden tercih etmeyin. Ayrıca kombinlerinizde baskılı yada renkli kıyafetler tercih etmekten kaçınmayın, desen yada baskılar dikkatleri toplayarak fazla kilonuzu gizleyecektir.

Son olarak bu önerileri hayata geçirirken bir yandan da yavaş yavaş birer beden zayıflamayı deneyin 🙂

Genç Tesettür Büyük Beden Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş