Gönül Kolat Tesettür Tasarımları

2

Gönül Kolat’a Ait En Beğenilen Tesettür Giyim Tasarımları, Abiyeler, Kombinler ve Yeni Sezon Elbise Modelleri Burada !

Gönül Kolat Susam Kimdir ?

Gönül Kolat tesettür giyim sektörünün önde gelen tasarımlarındandır.1987 İstanbul doğumlu olan Gönül Kolat Susam Kadıköy Moda lisesi ve Marmara Üniversitesi Tekstil Moda tasarımı bölümü mezunu olduktan sonra tasarım konusunda edindiği tecrübeler ile tesettür giyim sektörüne tasarım anlamında yeni bir soluk getirdi diyebiliriz.Özellikle tesettür elbise tasarımları ile genç tesettürlü hanımların dikkatini çeken Gönül Kolat aynı zamanda her yaşa uygun kombin ve giyim tasarımları her kesim tarafından beğeniliyor.

Tesettür Giyim Sektörünün Öncü Tasarımcılarından Biri

Gönül Kolat tesettür elbise modelleri ve yeni tasarımları ile adeta kapalı muhafazakar bayanların ruhundan iyi anladığını söyleyebiliriz.Her tasarımı merakla beklenen Gönül Kolat 2016 tesettür giyim sezonu içinde muhafazakar bayanların ilgisini çekecek farklı tarz tasarımlardan oluşuyor. Gönül Kolat tesettür tasarımları ile kendini markalaştırdığı gibi aynı zamanda sosyal medyada da ilgi ile takip ediliyor.

Gönül Kolat tesettür abiye modelleri
Gönül Kolat tesettür abiye modelleri
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Gönül Kolat Tesettür Giyim Modelleri

Gönül Kolat tasarımlarına şöyle bir göz gezdirdiğimizde en çok beğenilen tarzlar modern çizgileri ve klasikleşmiş tasarımları birbiri ile güzel sentezlediğini görmekteyiz.Tasarımlarında değişik ezgilere de yer verdiğini ve aynı zamanda spor bir duruş sergileyen tesettür elbise modelleri de Gönül Kolat’ın başarılı tasarımları arasında dikkat çekiyor.

Farklı kültür motiflerini de içinde barındıran Gönül Kolat tasarımları renk tercihlerinde ise herhangi bir sınırlama koymadan her rengin kendine has bir özelliğinin olduğunu düşünüyor.Gönül Kolat tesettür abiye modelleri için renklerde özgür çalışmayı tercih ediyor. Payet ve işlemeleri tunik ve tesettür elbise modellerinde oldukça sık kullandığını belirtmek isteriz.

Gönül Kolat abiye
Gönül Kolat abiye

Gönül Kolat Tasarımları Her Kesime Hitap Ediyor

Gönül Kolat tesettür giyim sektörünün yanı sıra diğer kapalı olmayan hanımlara özel tasarımları bulunuyor.Yani bir elbise düşünün hem tesettürlü bayan hemde açık olan bayan bu elbise modelini giyebilmektedir.Bu nedenle gerek kombinlerde gerek abiye modellerinde herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir.Sizlerde Gönül Kolat yeni sezon tasarımlarını yakından incelemek istiyorsanız sizler için derlediğimiz en çok beğenilen Gönül Kolat Designology imzalı elbise ve kombinlere galerimizden bakabilirsiniz.

Gönül Kolat Abiye, Elbise, Kombin Modelleri Resimli Galerisi


2 Yorumlar
  1. Anonim diyor

    Analı kızlı elbisenin fiyatını öğrenebilirmiyim safece analı olanı

    1. admin diyor

      Merhaba efendim anne kız kombini bizde yok malesef.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş