İş Kadınları için 2018 Tesettür Kombin Fikirleri

0

Çalışma hayatında size ilham verecek yeni sezonun en şık ve en elit 2018 tesettür kombin fikirleri

Tesettür giyimin iş yaşamına yansıması oldukça yaratıcı kombinler ortaya çıkarabiliyor. Size de bu anlamda ilham verecek çeşitli önerilerde bulunabiliriz ve günlerinizi de şık kombinleriniz ile daha keyifli hale getirmenizi sağlayabiliriz.

2018 Genç Ofis kombini

Ofis İçin Kombinleyebileceğiniz Kıyafetler

İş kadınları için 2018 tesettür kombin fikirleri denilince ilk olarak tercih edebileceğiniz özel parçalardan bahsetmemiz gerek. Örneğin pantolon seçimi, önemli bir aşamadır kombin yaparken.

Ofis bol pantolon kombini

Pantolon olarak kalem pantolonları tercih edebileceğiniz gibi yeniden gündeme gelen geniş paçalı İspanyol paça olarak adlandırılan pantolon modellerini de tercih edebilirsiniz. Her iki alternatif de hem şık tunikler ile birlikte kullanılabilir, hem de trençkot seçenekleri ile modern bir görünüm sunabilir.

Pantolon-tunik ofis kombini

Tunik ve üzerine tercih edeceğiniz trençkot tasarımları gerçekten de iş yaşamında hem daha profesyonel görünmenizi sağlayacaktır, hem de kullanımı rahat bir parça olarak elinizden düşürmek istemeyeceklerinizden biri olacaktır.

Klasik tesettür ofis kombini

İş kadınları için 2018 tesettür kombin fikirleri arayanlar için son derece şık bir önerimiz daha olacak. Bol paçalı pantolonları aynı renk ve kumaştan yapılmış uzun tunikler ile deneyin bir de. Yandan yırtmaçlar ile konforlu olması da sağlanabilir hatta. Şık bir eşarp, şık takılar, stiletto ve büyük bir el çantası ile elit bir görünüm elde edilebilir.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Sade ofis kombini

Diğer taraftan iş kadınları için 2018 tesettür kombin fikirlerinde dikkat çeken trendlerden biri de ayakkabı seçimi olacaktır. İş yaşamının olmazsa olmazı stilettolar, her tasarımı çok şık bir şekilde tamamlayabiliyor. Bu yüzden sizin de seçiminiz bu yönde olabilir ama her gün de stiletto ile kendinize eziyet etmemelisiniz. Dolayısıyla Oxford ayakkabılar iyi bir iş yaşamı seçeneği olabilir. Hem konforlu, hem 2018 trendlerine uygun hem de iş yaşamına uygun bir seçim olacaktır bu tasarımlar.

Tesettürlü iş kadını kıyafeti

Çalışanların Eşarp & Çanta Seçimi

Son olarak çanta ve eşarp gibi önemli tamamlayıcılardan söz edelim. 2018 yılında büyük el çantaları yine gündemde. Dolayısıyla rahatlıkla büyük çantaları kombininizin bir parçası kılabilirsiniz. Diğer taraftan iş yaşamında portföy çantalar da tercihiniz olabilir.

Ofis için Eşarp seçimi

Eşarp ve şal modellerinde ise sadelikten yana olmakta fayda var. Desenlerden mümkün olduğunda uzak durup, soft tasarımlar ile 2018 iş kombininizi yapabilirsiniz.

Sonbahar ofis kombini

Ofis Tesettür yelek kombini

Klasik trençkot 2018 Pileli tunik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş