Kendinizi Özel Hissettirecek 2017 Vakko Eşarp Modelleri

0

Vakko 2017 eşarp modelleri ile sizde kendinizi özel hissedeceksiniz. İşte birbirinden özgün ve detaylarında özel işçilik olduğunu hissettiren Vakko 2017 eşarp koleksiyonu

Vakko, dünyanın en zengin eşarp koleksiyonlarına sahip bir marka olduğunu neredeyse hepimiz biliriz. Her sezon merakla beklenen Vakko’nun yeni sezon eşarp koleksiyonu titizliklike tasarlanan ve kaliteden ödün vermeyen eşsiz eşarp modellerini müşterilerine sunmakta. Bizlerde eşarp kategorisinde dünya markası olan Vakko’nun birbirinden nadide ve özel 2017 koleksiyonunu mercek altına alalım istedik. İşte kendinizi özel hissettirecek Vakko eşarp 2017 koleksiyonu.

Vakko 2017 çizgili eşarp
Vakko 2017 çizgili eşarp

Özgün Desenler

Vakko eşarpları tıpku kumaş kalitesinde olduğu gibi özgün farklı tasarımları ile diğer eşarp modellerinden ayrılan özelliklerinden bir tanesidir. İpek eşarp modellerine farklı, saten kumaşlara farklı twill eşarplara farklı desenler tasarlayan Vakko 2017 sezonunda da bu özelliğini korumakta. Hangi desenin hangi kumaş yapısına uyum sağlayacağını çok iyi bilen Vakko ayrıca doğru renk kombinasyonlarını da eşarp koleksiyonuna yansıtıyor.

Vakko fiyonk desenli eşarp
Vakko fiyonk desenli eşarp

Vakko Eşarp 2017 Koleksiyonuna Hızlı Bakış

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

2017 Vakko eşarp modellerinde öne çıkan desenler ise iç içe geçmiş kareli geometric desenler, küp desenler, rastgele ve düzensiz çizgiler, zincirli kolye desenleri, vintage tarzını anımsatan çiçekler ve özellikle fiyonk şeklinde kurdelalı tasarımlar olarak sıralayabiliriz. Vakko eşarplarında 2017 yeni desenlerini detaylı incelemek için galerimize göz atabilirsiniz.Ayrıca geçen sezon etnik motifleri barındıran eşarpları Vakko’nun yeni sezonunda pek göremediğimi söylemek isterim.

2017 Vakko eşarp
2017 Vakko eşarp

2017 Vakko Eşarplarda Trend Renkler

İpek, saten, twill gibi bir çok eşarp çeşidini görebileceğiniz Vakko 2017 eşarp koleksiyonunda yeni trend renkleri görmemiz mümkün. Estetik ve doğallığı temel alan Vakko 2017 eşarp modellerinde pudra, lila, yeşil, sarı, turuncu ve lacivert renklerini ön planda görmekteyiz.

Vakko Eşarp 2017 Koleksiyonu Resimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş