Şal Modellerinde Yeni Trendler ve 2018’in En Pratik Şal Bağlama Modelleri

0

Şal modellerinde öne çıkan yeni trendler ve 2018’in en pratik şal bağlama modelleri (Resimli ve Videolu anlarımları)

Şal bağlama konusunda farklı tekniklerin söz konusu olduğunu biliyoruz ve beli püf noktalar ile hem pratik hem de şık bir şekilde şal bağlamak da mümkün. Bu durumda pek çok farklı model ile karşılaşabiliyoruz ama 2018 yılı söz konusu olduğunda gerçekten dikkat çekici belli alternatifler ve de öneriler ile karşılaşıyoruz.

Çiçekli şal modeli 2018

Şal Bağlama Modellerinde 2018 Trendleri

Bunların neler olduğuna bakacak olursak, 2018 şal bağlama modellerinde Hijab tekniklerinin gittikçe arttığını görüyoruz.

Hijab şal bağlama modeli

Genel olarak 2018 şal bağlama modellerinde dökümlü, adeta salaş duran bir tarz dikkatimizi çekiyor. Bu duruş hem abartısız hem doğal hem de şık bir görünüm sunuyor.

Zigzag desen şal 2018

Günlük Şal Bağlama Teknikleri

Günlük kullanıma uygun olan bu modellerde iğne ya da mıknatıs yardımı ile belli noktalardan sabitleme yapılıyor ve gün boyunca bu salaş görünüm konforlu bir şekilde sürüyor.

Basit şal modeli 2018

İster şalın tek kolunu önde bırakın, ister ikisini de, isterseniz ikisini de arkaya atın, bu klasik modeller bu yıl da gözde ama diğer taraftan başın üstünden bir yana dökülen şal ucu şık bir alternatif olarak trendini yükseltiyor.

üçgen şal bağlama

Farklı Şal Bağlama Teknikleri

Bunların yanı sıra farklı şal bağlama teknikleri de yükselişte. Örneğin, alnın hemen üstünde elde edilen kat kat görünüm şık bir detay olarak değerlendiriliyor. Üstelik özel zamanlar için de kurtarıcı bir tüyo. Kolayca bu şekilde şıklık elde edilebilir.

Farklı Eşarp bağlama modeli

2018’in Trend Şal Modelleri

2018 şal bağlama tekniklerinin önemli bir tanesi buyken, önemli bir tüyo da renkler ile ilgili. Şal bağlama modelleri farklılaşabiliyor belki ama renk kullanımı hala geçmişteki önemini koruyor.

Abiye şal bağlama

Artık eşarp ya da şallarda birden fazla renk kullanımını seviyoruz ve bu durum 2018 yılında daha da artacak. Bu yıl özellikle çift renkli şalları çokça kullanırken, göz yanılgısı yaratan iki renkli şal modellerini de tercih edeceğiz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Arab stili şal bağlama

Şal ve Bone Aynı Renk

Aynı şekilde farklı renk boneler ile de benzer bir renklilik yakalayabiliriz. Son olarak 2018 yılı şal modellerini merak edenler için tek renk tüyosunu da paylaşabiliriz.

Çalışanlar için şal bağlama

Daha havalı, sade ama şık bir görünüm arzulayanlar, kıyafetleri ile aynı renk ve aynı tonda şalları tercih ediyor ve yine aynı renkte boneler ile bunu tamamlıyor. Şal modelini ise bahsettiğimi salaş modeller arasından seçiyor. Bu da unutulmaması gereken fikirlerden biri…

2018 Şal Bağlamaları Videoları

Pileli Şal Bağlama Modeli

3 Renkli Şal Bağlama Modeli

Değişik Şal Bağlama Modeli

Farklı Kolay Şal Bağlama Modeli

Okul İçin Yeni Şal Bağlama Modeli

Yeni Basit Şifon Şal Bağlama Modeli

Günlük Şal Bağlama

Simli, Şifon Şal Bağlama Modelleri

Pratik Şal Bağlamaları Modelleri

En Çok Kullanılan Şal Bağlama Modelleri

Spor Şal Nasıl Bağlanır

Tafta Şal Bağlma Modeli

Çapraz Şal Bağlama Modeli

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş