Setrms 2018 Koleksiyonu

0

2018 koleksiyonunu görücüye çıkaran Setrms şıklığınızı tamamlayan parçalar bu sezon vazgeçilmeziniz olacak. İşte en yeni Setrms koleksiyonu.

SETRMS her sezon fark yaratan tasarımları ile dikkat çeken bir marka oluyor. Özellikle tesettüre uygun tasarımları ile her zaman bir yol gösterici olduğunu söylemek yanlış olmaz. Peki, 2018 yılında SETRMS bizi nasıl tasarımlar ile karşılıyor? Hemen SETRMS koleksiyonunun detaylarına bakalım.

[instagram-feed num=6 cols=3 showbutton=true buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#F09600 disablemobile=true showfollow=false] whatsapp-kapida-ode

2018 Setrms elbise

Püsküller ve Kürk Detaylar Göz Kamaştırıyor

İlk gözümüze çarpan, püskül kullanımları, deri ve kürk detayları ile işlemelere verdiği geniş yer oluyor. Her sezon abartısız ve havalı tarzını koruyan marka, her bir süslemeyi minimal düzeyde kullanarak, göz alıcı bir şıklık yaratıyor.

Setrms kürk yelek

Gömlek tasarımlarında asimetrik detaylar ile modern bir tarz yakalayan marka, kumaş seçimleri ile de farklılığını gösteriyor. Farklı kumaşlar ve farklı desenler markanın 2018 tasarımlarında çok yer tutuyor. Kazayağı desenini kış tasarımlarında kullanmayı sürdüren SETRMS, Kürk detayları ile büyük bir uyum yakalıyor.

Setrms püsküllü yelek

Setrms İle Fırfırlar Çok Farklı

Diğer taraftan bu yıl pek çok markanın koleksiyonunda gördüğümüz fırfırlar SETRMS koleksiyonunda da yer alıyor. Üstelik gerçekten de fark yaratan tasarımlarda bu detay karşımıza çıkıyor. Geniş paçalı pantolonların, konforlu birer parça olarak karşımıza çıktığı koleksiyonda 2018 yılının en özel parçaları söz konusu.

Setrms ikili salaş takım

Kolay Kombin Edilebilir Parçalar

Farklı boylarda karşımıza çıkan tunikler, salaş duruşu ile yine konfor sağlayıcı olan tasarımlar ve de kapitone kumaşa tarz katan kabanlar en çok dikkat çeken parçalar olacak gibi görünüyor. Üstelik çokça renk alternatifine de sahip olan bu parçalar, her ten rengine uyum sağlayabilir ve kolayca kombinlenebilir.

Setrms kapşonlu tunik

Pek çoğu da sizin için kurtarıcı nitelikte olacak, her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz seçenekler olacaktır.

Setrms 2018 tunik kombini

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Setrms 2018’de Öne Çıkan Renkler

Son olarak SETRMS 2018 tasarımlarında renk çeşitliliğine değinecek olursak, muhteşem bir kartela karşımıza çıkıyor. Birbiri ile uyumlu, sakin ve göz alıcı renkler söz konusu. Haki, lacivert, siyah, camel, yeşil, bordo ve petrol rengi en çok karşımıza çıkanlar oluyor ve her biri kendi başına birer yıldız olarak kombinlerinizde yer alabiliyor.

Setrms ikili kombin

Bunların yanı sıra kiremit rengi ve pudra rengi gibi sıcak renkleri de çokça gördüğümüz koleksiyon, renkleri ile dahi fark yaratıyor. Sıradan renkler ya da modeller değil, adeta birer imza niteliği taşıyan tasarımlar ile 2018 yılında SETRMS yine çok konuşulacak.

Setrms günlük tunik 2018

Setrms genç tunik

Setrms basic elbise 2018

Setrms kürklü kaban

Setrms kürklü takım

Setrms pile detaylı elbise

Setrms spor tunik

Setrms triko elbise

Setrms ikili takım

Setrms 2018 spor tunik

Setrms 2018 kaban

Setrms kaban 2018

Setrms abiye elbise

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş