Sünnet Annelerine Özel 2018 Tesettür Abiye Tasarımları

1

Sizi olduğunuzdan daha genç gösterecek birbirinden özel 2018 sünnet annesi abiye tasarımları. Sünnet için kendinize abiye arıyorsanız doğru yerdesiniz !

Sünnet anneleri için 2018 tesettür abiye tasarımları büyük oranda belli renkler çerçevesinde şekillenir. Bu özel günde annelerimiz daha çok soft renkleri tercih ederek kombinlerini yaparlar. Elbette ki en çok tercih edilen renk beyaz, kırık beyaz ve bej tonlarıdır. Bunun yanı sıra pastel pembe, mavi ve yeşil tonları karşımıza çıkar. Diğer taraftan mor, siyah, kırmızı ve bordo gibi ağır ve asil renkler de tercih edilmektedir.

Tesettür Sünnet annesi abiyesi

Sünnet Annesi Abiyelerinde Yeni Sezon Trendleri

2018 tesettür abiye modellerinde dantelleri yine yoğun bir şekilde görüyoruz ve altın renkli detayların daha da arttığını fark ediyoruz. Şatafatlı bir görünüme sahip olmak isteyenler için 2018 yılı trendleri çok uygun. Çünkü bu yıl çokça boncuk işlemeler, danteller, kadifeler kullanılıyor. Bu da adeta ışıldayan bir sünnet annesi olmanızı sağlayacaktır.

2018 tesettür sünnet annesi abiyesi

Göz Kamaştıran Detaylı Abiye Tasarımları

Sözü çok fazla uzatmadan sünnet anneleri için 2018 tesettür abiye tasarımlarının ne tür detayları barındırdığını anlatalım. Bu sayede siz de seçimlerinizi bu yönde yapabilir ve rahatlıkla hayal ettiğiniz abiyeyi detaylandırabilirsiniz.

Sünnet annesi abiyesi 4

Özellikle annelere uygun olan önemli bir tesettür abiye detayı, şık elbiseleri tamamlayan dantel pelerinlerdir. Hele de kuyrukluysa, bu pelerin oldukça asil bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilir. Boncuk işlemeler ile tamamlanan bu elbiseler, göz kamaştırıcı olmaktadır.

Sünnet annesi kıyafeti 2018

İçinizdeki Gençlik Enerjisini Ortaya Çıkarın

2018 tesettür abiye modellerinde tercih edilen geniş tül kollar da yine adeta bir peri gibi görünmeniz anlamına gelir. Yavrunuzun etrafında koştururken, bu abiye tasarımları ile içinizdeki gençlik enerjisini ortaya çıkarmış olacaksınız.

Sünnet annesi abiyesi 3

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Sünnet annesi kıyafetleri için en az abiye kadar önem taşıyan tesettürü unutmamak gerek. Danteller ya da taşlar ile süslenen tesettür, abiyenin bir parçası haline gelecektir. Gelinler için bu noktada duvak gibi tasarlanan bağlama şekilleri söz konusu olabilir ve çiçekten taçlar tercih edilebilir ama sünnet anneleri için daha çok dantel, boncuk işleme gibi detaylar önerilmektedir.

Sünnet annesi abiyesi 11

Anne olmanın verdiği mutluluğu, memnuniyeti ve sevinci bu tasarımlar ile siz de yansıtabilirsiniz. Hem de böylesine özel bir günde. Unutmayın, bir peri kızı değilse bile bir melek annesiniz siz ve tüllerin, dantellerin ve ışıltılı işlemelerin büyüsü 2018 yılında peşinizi bırakmayacak.

Tesettür Sünnet annesi kıyafeti 2018

Sünnet annesi elbisesi 2018

Sünnet annesi abiyesi 12

Sünnet annesi abiyesi 10

Sünnet annesi abiyesi 9

Sünnet annesi abiyesi 8

Sünnet annesi abiyesi 1

Sünnet annesi abiyesi 2

Sünnet annesi abiyesi 5

Sünnet annesi abiyesi 6

1 yorum
  1. Anonim diyor

    Çok güzel elbiseler fiyatları ne kadar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş