Tekbir Ferace Modelleri

2

Tekbir Ferace Modelleri Diğer Feraceler Arasından Kalitesi ve Uygun Fiyatları İle Ön Plana Çıkıyor.İşte Yeni Sezon Tekbir Feraceler


Tekbir ferace modelleri tesettürlü bayanların vazgeçilmezi ve kurtarıcıları sayılan tesettür giyim parçaları haline gelmiştir. Ferace denilince akla ilk gelen tesettür markalarında biri olan Tekbir giyim markası kuruluş itibariyle çok öncelere dayanmaktadır.Tekbir ferace modellerinin yanı sıra eşarp, pardesü ve abiye modelleri satışı yapmakta olduğunuda söylemeden geçmeyelim.Fakat Tekbir Giyim daha çok ferace modelleri ve pardesü modelleri ile ön plana çıkan tesettür giyim markası haline gelmiştir.

Neden Tekbir Giyim’i Seçmeliyim ?

Tekbir ferace modelleri tasarımı ve kalitesi ile oldukça dikkat çeken marka haline gelmesinin sebebi müşterilerini iyi tanıyarak onların istekleri doğrultusunda ürün tasarlamaları şüphesiz en etkili faktördür.Bunun yanı sıra tesettür giyim sektörüne 1982 yılında girmiş olması ve bu sektöre yön veren bir marka olması Tekbir Giyim’in güvenilirliğide ayrıca bir avantaj sağlamaktadır.

Tekbir ferace modelleri
Tekbir ferace modelleri

Artık Feraceler Siyah Rengin Dışına Çıkıyor !

Ferace modellerinin yeni sezona damga vuracak en şık örnekleriyle hem göze hemde cebe hitap ediyor olması bu markayı daha da cazip hale getirdiğini söyleyebiliriz. Ferace modelleri artık günümüzde birbirinden renkli ve desenli modellerden oluşmaktadır.Daha önceki seneler için feracelerde tek renk vardı oda siyahtı. Şimdilerde ise hem renk hemde model açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu noktada her ferace modelleri gibi Tekbir feraceler siyah rengin ve düz modellerinin dışına çıkarak yeni bir bakış açısına ve farklı modellere imza atmış oldular.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Tesettür ferace modelleri
Tesettür ferace modelleri

Tekbir Ferace Modellerinde Öne Çıkanlar

Tesettürlü bayanlar arasında çok tercih edilen Tekbir ferace modelleri arasında pullu modeller, dantel işlemeli ferace modelleri, şifonlu yazlık ferace modelleri ve tüllü detayları ile süslenmiş olanlar modeller ilk bakışta dikkat çekiyor.Tabiki feraceyi giyeceğiniz yerin önemi çok büyük.Örneğin bir düğünde sade bir kumaştan ferace giyemezsiniz bunun için daha detaylı dantel işlemeli ferace modeli giymeniz en az abiye modeli giymiş gibi sizi daha şık gösterecektir.

Yeni ferace modelleri
Yeni ferace modelleri

Feracelerde Moda Renkler

Tekbir ferace modelleri renklerinde ise saks mavisi, mor ve bordolar trendler arasında yer almaktadır. Feraceler hem uzun oldukları için hemde bol ve dökümlü oldukları için üzerine giyinildiğinde vücut hatlarını belli etmediği için bir çok tesettürlü bayanın tercih sebebidir ve yıllarca tercih edileceğe benziyor.

Yeni sezon Tekbir ferace modellerine göz atmak için sizler için derlediğimiz resim galerimize göz atabilirsiniz.

Tekbir Ferace Modelleri Resimli Galerisi


2 Yorumlar
  1. Arif diyor

    Fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz modellerin

    1. admin diyor

      Merhaba sitemizdeki ürünler satışta değildir, satışta olan ürünlerimiz için https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim adresiniz ziyaret edebilirsiniz yada Whatsapp 0551 590 2688‬ iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş