Tesettür Bluzler İle Can Sıkıcı Gömleklere Elveda

0

Tesettür bluz, can sıkıcı gömleklere harika alternatifler sunarken yepyeni renkleri, desenleri, asimetrik kesimleri ve minimalliği ile yeni sezon tesettür giyime sıkı bir giriş yapıyor !


Tesettür üst giyimin en çok tercih edilenleri arasında yer alan tesettür bluz modelleri artık günümüzde en az gömlekler kadar revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle klasik tarz seven muhafazakar bayanların gözdesi haline gelen tesettür bluz modellerini rahatlıkla düğünlerde, nişanlarda, özel davetlerde yada şık bir yemek davetinde tercih edebilirsiniz. Gömleğinize kombin ettiğiniz etekleri ve pantolonları gönül rahatlığı ile tesettür bluzlara kombin edebilirsiniz tabiki renk ve stil uyumu şartıyla. İşte her ortamda giyebileceğiniz ve komin yapması kolay yeni sezon tesettür bluz modelleri.

Asimetrik Tesettür Bluzler Yeni Sezona Damgasını Vuruyor !

2016/2017 tesettür giyim sezonunda yepyeni koleksiyonları ve birbirinden değişik kesimleri ile tesettür bluz modelleri adeta alışılagelmişin dışına çıkıyor diyebiliriz. Özellikle genç tesettürlü hanımların çok beğeneceği asimetrik tesettür bluz modelleri hem davetlerde hem de günlük kıyafet olarak rahatlıkla tercih edileceğe benziyor. Eteklerin tesettür bluzler ile nasıl bir ahenk içinde olduğunu hepimiz biliyoruz. Tesettür giyimde son yıllarda trend olan pileli etekler ve kloş eteklere son derece yakışan asimetrik kesimli tesettür bluz modelleri yoğun bir ilgi göreceğinden eminiz.

2016-2017 tesettür bluz
2016-2017 tesettür bluz

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür Bluzlerde Yeni Trend : Desen

Tesettür bluz modellerini düz renk tasarımlardan oluştuğu gibi aynı zamanda desenli cıvıl cıvıl temaları ile renkli kişiliğe sahip olanlara benzersiz seçenekler sunmaktadır. Tesettür bluzlerde tek renki tasarımların daha çok minimalliği sevenler için harika bir seçenek sunuyor. Yeni sezon 2016 tesettür bluz modelleri arasında düz ve tek renklerin yanı sıra çiçek desenli bluzler, çift renkli tesettür bluz tasarımları ve mini desenli bluzler en çok tercih edilecek modeller arasında yer almaktadır.

Bunların yanı sıra yeni önümüzdeki sezonda tesettür bluz modellerinde dantel detayını fazlasıyla göreceğinizi söylemek isteriz. Dantel demişken sadece beyaz renkli olandan bahsetmiyoruz. Yeni sezonun tesettür bluzlerinde göreceğiniz dantellerin renkleri oldukça fazla seçenekten oluşmaktadır.
Genç muhafazakar bayanlarımızın artış gösterdiği günümüzde artık can sıkıcı gömleklerin yerlerini renkli, desenli ve tesettüre tam uyumlu olan tesettür bluz modellerinin aldığını söyleyebiliriz.

Eğer sizde gömlek giymekten sıkıldıysanız Tesettür Giyim Kabini olarak sizler için hazırladığımız yeni sezonun en güzel tesettür bluzlerine göz atabilirsiniz.

Tesettür Bluz Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş