Tesettürlüler İçin Güneş Gözlüğü Seçimi ve Trendleri

0

İyi bir gözlük model seçimi kıyafet ve kombinlerinize mütevazi bir şekilde gerçek zarafet katabilir. Asıl önemli olan hangi model bir güneş gözlüğü takabilirim sorusuna doğru yanıt bulabilmektir. Sizlere bu yazımda başörtüsü takanlar için birbirinden harika güneş gözlüğü fikirleri vermek istiyorum.

Güneş Gözlüklerinde 2017 Trendleri

Öncelikle gençlerin son yıllar tercih ettiği güneş gözlük modellerine değinmek istiyorum. Özellikle son yıllarda yuvarlak ve çervevesiz güneş gözlükleri trendler arasında yerini koruyor. Bunun yanı sıra renkli camlı güneş gözlükleri 2017 yazının olmazsa olmaz favori güneş gözlüklerinde diyebilirim.

Hele pembe ve turuncu renkli güneş gözlüğü yazın enerjinizi yansıtacak en şık aksesuarınız olabilir. Bunun yanı sıra başörtüsü takanlara çok yakıştırdığım renkli beşgen çerçeveli yuvarlak gözlük modelleri 2017 güneş gözlüğü trendleri arasında yer alıyor. Bu modeli muıhakkak bir instagram fenomeninde ya da moda bloggerında görmüşünüzdür.

Güneş Gözlüğü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneş gözlüğü seçerken yüz hatlarınıza, stilinize ve kullandığınız eşarp ya da şal modeline uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bunlar arasında en önemlisi tabii ki kişisel tercihiniz olacaktır. Daima kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan renkleri ve modelleri kullanın.

Minimalliği Simgeleyen Güneş Gözlükleri

Günümüzde genç kızların sade ve abartısız bir stil ve görünüm kazanmak istediklerini biliyoruz. Minimal ve sadelikten yana bir stiliniz varsa çerçevesiz ve ince camlı pastel tonlarında bir güneş gözlüğü tercih edebilirsiniz.

Renkli Çerçeveli Gözlükler ile Renkli Kişiliğinizi Yansıtın

Neşeli ve cıvıl cıvıl bir stiliniz varsa ve bunu her daim yansıtmak istiyorsanız güneş gözlüklerinizde muhakkak renkli çerçeve seçmelisiniz.

Klasik ve Ağır Olmayı Sevenlere Kedi Gözü Güneş Gözlüğü

Bu modeli günlük kullanımdan ziyade yaz aylarında katılacağınız şık bir davet yemeği, özel cemiyet toplantıları ya da kır düğünü gibi özel yerlerde tercih edebilirsiniz. Bu modele tek renk ipek şal modelinin çok ama çok yakıştığını ayrıca söylemek isterim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş