Trend Alarmı : Kot Ceketler

0

Her mevsimin vazgeçilmezi kot ceket modellerinde yeni trendler ve kot ceketler için farklı kombin fikirleri

Size umursamaz bir şıklık kazandıracak olan kıyafetin ne olduğunu biliyor musunuz ? Tabiki kot ceketler. Peki genç ve kendini genç hissetmek isteyen her bayanın mutlaka dolabında olması gereken kot ceket nasıl kombinlenir ? Bu yazımda sizlere en cool ve yeni trend kot ceket modellerinin tanıtımını yapıp ve nasıl kombinlenmesi gerektiğini anlatmaya çalışacağım. İşte denim kot ceketler hakkında tüm detaylar.

Uzun kot ceket-etek kombini
Uzun kot ceket-etek kombini

Yılın Her Zamanı Kot Ceketler

Son yılların çıkış yapan parçası olan kot ceketlerin en büyük avantajı yılın herhangi bir zamanına uygun olmasıdır. Kot ceketlerinizi bahar aylarında giyebileceğiniz gibi yaz ve kış aylarında da kullanabilirsiniz.

Spor kot ceket kombini
Spor kot ceket kombini

Gençlerin Ruhuna Hitap Eden Püsküllü Kot Ceketler

2017 sezonuna damga vuran püskül detayları yeni kot ceket modellerinde sıkça görüyoruz, göreceğiz. Alt tarafı püskül detaylardan oluşan kot ceketler diğer modellere göre daha dinamik ve genç durduğu için spor ayakkabılar ve kot pantolonlarınız ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Püsküllü kot ceket
Püsküllü kot ceket

Sokak Stili Kot Ceketler

Sokakların yeni sezondaki hakimi kot ceketlerde rozetli, taşlı, pullu ve baskılı tasarımlar ön plana çıkıyor diyebilirim. Pul işlemeli, nakışlı ve baskılı kot ceketleri keten bol paça pantolonlarınıza kombin yapabilirsiniz. Bu ikili sokak kombininizi düz renk şal ve sırt çantası ile tamamlayabilirsiniz. Göreceksiniz daha dinamik ve özgür stiliniz olacaktır. Bunun yanı sıra nakışlı ve baskılı kot ceketlerde koyu renkleri (lacivert, siyah gibi) tercih ederek farklı bir görünüm kazanabilirsiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Tesettür kot ceket kombini
Tesettür kot ceket kombini

Kısa Kot Ceket-Şifon Etek İkilisi

Bu ikili kombini özellikle yazın tercih edebilirsiniz. Pliseli şifon eteklerinize kombin yapmak için farklı bir parça arıyorsanız buz mavisi kısa kot ceket imdadınıza yetişecektir. Bu iki kombini sandalet tarzı ayakkabılar yada babetler ile tamamlayabilirsiniz.

Kot ceket şifon etek
Kot ceket şifon etek

Baştan Aşağıya Kot Kombin

Baharın enerjik yansımalarını üzerinizdeki kıyafetlerde taşımak istiyorsanız mutlaka kot ceket-etek ikili kombinini denemelisiniz. Baştan aşağıya bu kot kombininize sneakers tarzı bir ayakkabının harika olacağına emin olabilirsiniz.

Sonbahar kot ceket kombini
Sonbahar kot ceket kombini

Kot Kombinlere Hangi Eşarp/Şal Modeli Uyar ?

Yılın her mevsimini ele geçiren kot parçalara en güzel renkli şalların yakıştığını söylemek isterim. Düz renk şal da kullanabilirsiniz ama üzerinizdeki kot ceket gençliğe vurgu yaptığı için kullanacağınız eşarp ya da şallara biraz renk katmak hiç te fena olmaz diye düşünüyorum.

Yeni Sezon Kot Ceket Kombinleri ve Resimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş