Yeni Sezonun En Beğenilen 15 Manto Modeli

0

Yeni sezon tesettür manto modellerinde yeni trendler. Soğuk havalarda giyebileceğiniz birbirinden harika tesettüre uygun 15 manto modeli

Bundan on yıl önce manto dediğimizde aklımızda hep tek tip tasarımlar geliyordu. Şimdilerde ise birbirinden farklı tasarımlı mantoları kolaylıkla heryerde bulabiliyoruz. Mantoların en güzel yanı soğuk kış aylarında vücudunuzu tamamiyle kapaması ve sıcak tutması olduğunu söyleyebilirim. Birde bu konforun yanına şık tasarımlar eklendiği vakit soğuk kış sezonunun en çok tercih edilen parçası haline gelmiş durumda. Hadi hep birlikte tesettür giyime uygun manto modellerini inceleyelim.

2017 manto
2017 manto

Soğuk Havalar İçin Kıyafet Arıyorsanız Bu Mantoları Görmeden Karar Vermeyin

Soğuk havaların iyice kendini gösterdiği şu günlerde bir çoğumuz kaban, manto, kalın kışlık pardesüleri kullanmaya başladık. Eğer kış sezonu için yeni bir kıyafet almayı düşünüyorsanız 2017 kış sezonunun en güzel tesettür manto modellerine bakmadan karar vermeyin derim. Birbirinden farklı stilleri olan ve önde gelen tesettür markaları arasından seçtiğimiz en özel manto modellerini sizler için derledik.

Tekbir manto
Tekbir manto

2017 Manto Trendleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yeni sezon manto modellerine baktığımızda genel itibariyle klasik çizgisini bozmadığını görebiliyoruz. Geçen sezon daha sportif olan mantolar 2017 kış sezonunda daha kalıplı, kendi sınırları olan ve klasiğe kaçan tasarımların ön planda olduğunu görmekteyiz. 2017 tesettür manto modellerinde özellikle önü düğmeli ve kuşaklı tasarımlar bir hayli ön planda olduğunu söyleyebilirim. Bunların yanı sıra kol manşetleri deri detaylı uzun mantolarda hemen hemen tüm markalarda karşımıza çıkıyor.

Tesettür kapitone manto
Tesettür kapitone manto

Ayrıca 2017 tesettür giyim kış sezonunda hemen hemen her dış giyim parçasında gördüğümüz kürk detayları manto tasarımlarında da görebilirsiniz. Yakası kürklü uzun mantolar genellikle kapaklı olduğu için siz soğuk kış havasından korurken aynı zamanda farklı bir stil oluşturmanıza yardımcı olmakta.

Yeni Sezon Mantolarda Sık Tercih Edilen Renkler

2017 sezonunun en beğenilen mantolarında renklere gelecek olursak özellikle petrol mavisi ve bordonun ön sıralarda olduğunu görmekteyim. Bu renklerin haricinde siyah, camel, kiremit, kahve, lacivert ve hardal sarısı mantolarda en sık tercih edilen renkler olmuş. Hemen yeri gelmişken söyleyelim lacivert yada siyah renkler sert hava koşullarında kısa zaman içinde rengi solabiliyor bu renklerin yerine daha açık renkler tercih edebilirsiniz örneğin kiremit, kahve tonları yada bordo gibi.

Genç tesettür manto
Genç tesettür manto

Manto Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Kendinize manto alırken moda yada trendler yerine kendi vücudunuzu dinleyin. Sizin içinde en rahat hissedeceğiniz modellere yönelin. Ayrıca seçtiğiniz mantonun hemen tüylenmeyen yada dokusu bozulmayan kumaş yapısı olmasına dikkat edin. Son olarak manto alırken muhakkak içinde astar olmasına dikkat edin yoksa astarsız bir manto ile koca kışı geçiremeyebilirsiniz.

Yeni Sezonun En Beğenilen 15 Manto Modeli


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş