Armine 2018 Koleksiyonunda Bizleri Neler Bekliyor ?

0

Armine’de 2018 sezonu nasıl geçecek ? Tesettür giyimin prestij sahibi Armine markasının olası yeni sezon trend parçaları sizlere

2017 sezonunun yavaş yavaş kapandığı şu dönemlerde tesettür giyimde ayrıcalıklı bir marka olan Armine 2018 yeni sezonuna yumuşak bir geçiş yapıyor. Sektöre ipek eşarp markası olarak ilk adımı atan Armine pardesü, abiye, kap, ferace, etek, tunik gibi bir çok ürünü müşterilerine sunmakta. Benzersiz tasarımları ile büyük kitlelerin beğenisini kazanan Armine 2018 sezonununda da her kesim ve her yaş grubunu büyülüyecek. Gelin hep birlikte sektörde prestij sahibi olan Armine’nin 2018 koleksiyonuna göz atalım.

Armine yeni sezon kombin

Armine 2018 Koleksiyonunda Neler Var ?

İkili Takımların Elit Hali

Armine pantolon-tunik takım

Tesettür giyim trendlerinde her zaman öncü olan Armine 2017-2018 sezonu için tasarladığı kıyafetler arasında en çok ilgiyi ikili takımlar görecek gibi. Rahat parçaların ön planda olduğu 2017 sezonunda kuşkusuz en star parça ikili rahat takımlardı. Armine’nin ikili takımlarında rahatlığa ek olarak şıklığı ve kaliteyi bulacaksınız.

Zarif ve Kusursuz Eşarplar

2018 Armine eşarp

Armine eşarp deyince akıllarda hep baskın renkli desenlerden oluşan modeller gelir. Fakat 2017-2018 Armine eşarplarda daha çok hardal, lila, indigo, gül kurusu gibi naif tonları görüyoruz. Bu renkler 2018 yazına hazırlık olurken sonbahar için ise lacivert, kırmızı, mor ve kiremit renkli eşarp modelleri bizleri bekliyor olacak.

Bu Yelekleri Çok Seveceksiniz

Armine yeni sezon yelek

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Günlük ve iş yerinde kombinlerde sıkça kullanılan yeleklere kendine özgü stil anlayışı kazandıran Armine 2017-2018 sezonunda hayran kalacağınız modeller ile birlikte geliyor. Giy-çık modundan abiye tarzı yelek modellerine ulaşabileceğiniz Armine yeni sezon yeleklerde lacivert, füme, ekru, siyah ve taş rengine ağırlık vermiş. Armine yelek modellerinde özellikle cep detaylı olan salaş, dökümlü kap tarzı yelek modeline bayıldım. Hem sportif hem de gayet şık bir tasarım olmuş.

Armine Feracelerde Sınırsız Rahatlık ve Şıklık

Armine pile kollu ferace

Armine’de en çok tercih edilen ürünlerden biri de bir tesettürlü bayanın olmazsa olmazı feracelerdir. Armine 2018 ferace tasarımlarında muhtemelen kol detaylı tasarımlar ön plana çıkacaktır. Kol detaylı Armine feracelerde pul payetler, İspanyol kesimler, fırfırlar ve zarif işlemeler trend olacak tasarımlar diyebiliriz.

Gençleşen Pardesüler

Armine genç pardesü

Tasarımlarında daima özgün bakış açısına sahip olan Armine 2018 sezonunda kuşkusuz pardesü modelleri ile de ses getireceğe benziyor. Tasarımlarının her detayında şıklığa ve özgünlüğe imza atan Armine’nin yeni sezon pardesülerinde kap tarzı tasarımları ile gençlerin bir hayli ilgisini çekeceğe benziyor. Pardesülerde geçtiğimiz sezon alışılmışın dışına çıkan Armine yeni sezonda da aynı çizgisini koruyacak. Özellikle kruvaze yakalı pardesüler Armine yeni koleksiyonunun en dikkat çekici parçası olabilir.

Armine 2018 koleksiyonu

Sonuç

Armine 2018 yeni sezonunda olması muhtemel detayları sizlerle paylaşmaya çalıştım. 2018 Armine koleksiyonu için özet olarak şunu diyebiliriz; yeni sezon ürünleri ile birlikte daha da zarifleşiyor ve öncü olmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra Armine kullandığı naif renk tonları ile de yenilikçi ve gençleşen bir ruha sabip oluyor.

Markanın yeni sezon ürünleri gün yüzüne çıktıkça buraya eklemeler yapacağım. Armine yeni sezon ürünlerinin detay bilgilerini ve fiyatlarını görmek için kendi resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.armine.com

 Armine Yeni Sezon Koleksiyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş