Brokar Etekler Nasıl Kombinlenir ?

0

Tesettür giyim 2017 kış sezonunda ön plana çıkan brokar etek modelleri ve brokar etekleri nasıl kombinleyeceğinize dair hayat kurtarıcı püf noktaları sizleri bekliyor !

Brokar etek modelleri soğuk havaların gelmesi ile gün yüzüne çıktı. Tesettür giyime çok yakışan brokar etekler yeni sezonda birbirinden farklı seçenekler ve renkleri ile karşımıza çıkıyor. Kısaca brokar kumaş çeşidi hakkında bilgi vermek gerekirse gümüş yada altın işli ipekli kumaş olduğunu söylememiz mümkün. Yapısı itibari ile kalın olan brokar kumaşlar daha çok ceket ve eteklerde kullanılmaktadır. Brokar kumaşlı etekler doğru kombinlendiği vakit son derece muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Gelin birlikte brokar etek modellerini nasıl kullanıcağımızdan bahsedelim.

Brokar etek 2017
Brokar etek 2017

Soğuk Kış Günlerinde Şık Olmak Brokar Eteklerden Geçer

Son zamanlarda tesettür abiyelerde de kullanılan ve 2017 tesettür kış giyim sezonunda bir hayli ön plana çıkan brokar kumaşlar aynı zamanda mevlana eteklerde ve kalem eteklerde sıkça kullanılıyor. Özellikle tesettür giyime yön veren markalar ve tasarımcılar sonbahar/kış koleksiyonlarında brokar kumaşlara yoğunluk verdiğini görebilirsiniz. Peki bu kadar sık kullanılan brokar etek modellerini nasıl kombinleyeceğiz ? İşte yanıtı.

Brokar etek kombinleri
Brokar etek kombinleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Brokar Etekler Nasıl Kombinlenir ?

Brokar etekleri parıltılı ve ağır göründüğü için genelde düğünlerde, nişanlarda yada herhangi bir özel davette kullanmayı tercih ederiz. Eğer özel bir gece söz konusuysa brokar eteğinizin üstüne muhakkak abiye tarzı bir paça seçmelisiniz. Tabi abiye dediysem hemen aklınıza payetler, taşlar, süslemeler gelmesin. Buradaki abiyeden kastım ipek düz bluzler yada gömleklerdir. Hafif parlak görünüme sahip olabilir. Brokar etekler zaten desenli ve parlak olduğu için üstünüze giyeceğiniz payetli yada süslemeli bir bluz gereğinden fazla dikkatleri çekecektir.

2017 brokar etek
2017 brokar etek

O yüzden düğünlerde yada özel davetlerde brokar etek tercih ettiysek payetli, pullu vb. Işıltılı bluz yada gömleklerden uzak duruyoruz. Bunların yanı sıra düğün gibi özel günlerde giyeceğiniz brokar etekleri asimetrik kesimli bluzler, arkası pelerinli şifon abiye tunikleri yada sade düz renk bir ceket ile kombinleyebilirsiniz.

Günlük Hayatta Brokar Etek Kombinleri

Brokar etekler genelde özel günlerde kullanılsa da günlük yaşantınızda da tercih edebilirsiniz. Günlük tercih edebileceğiniz pek çok çeşit brokar etek modelleri bulabilirsiniz. Bu modeller diğerlerine göre daha az desenli, genellikle tek renk ve mat renge sahip olanlardır. Eğer günlük yaşantınızda brokar etek tercih ediyorsanız üzerinize daha minimal bluzleri yada hafif desenli olan tunikleri kombinleyebilirsiniz.

2016/2017 tesettür kış giyiminde ön plana çıkan ve en beğenilen brokar etek modelleri hakkında detaylı fikir edinmek için sizler için özenle hazırladığımız brokar etek galerimize göz atabilirsiniz.

En Beğenilen Tesettür Brokar Etek Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş