Büyük Beden Tesettür Giyime Dair Yeni Püf Noktaları

0

Büyük beden tesettür giyim modelleri seçiminde bilmeniz gereken detaylar, büyük beden elbise, triko ve ayakkabı seçimine dair yeni püf noktaları


Günümüzde büyük beden tesettür giyim modellerine artık daha rahat ulaşabilir olduk. Neredeyse normal bedenler kadar büyük bedenli kıyafet seçenekleri mevcut. Büyük beden tunikler, büyük beden abiyeler, büyük beden ferace modelleri gibi bir çok alanda oldukça zengin seçenekleri görebiliyoruz. Fakat büyük beden tesettür giyim modellerini seçerken hala bazı hatalar yapılmakta olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle büyük beden tesettür giyim seçimi hakkında sizlere bildiklerimiz aktaracağım, gelin hep birlikte bu konuyu detaylandıralım.

Ufak Detaylar İle Karın Bölgenizi Kamufle Edebilirsiniz

Tesettür abiyede yada normal günlük kıyafetlerde karın bölgesini yok edecek yada kamufle edecek çizgiye dikkat etmek gerekirse bol giymekten ziyade karın bölgesini estetik detaylar ile kamufle etmek daha verimli olacağını söyleyebilirim. Örneğin kemeri tam karın hizasında değil de hafif aşağıya doğru belin üst bölgesine doğru kullanıldığı vakit vücut hatlarınızı ön plana çıkarmadan kemer kullanma keyfini çıkarabilirsiniz.

Büyük beden kıyafet seçimi
Büyük beden kıyafet seçimi

Büyük Bedende Triko Kazak Seçimi

Tesettür giyimde özellikle sonbahar ve kış aylarında uzun kazaklar çok tercih edilmektedir. Büyük bedenli tesettürlü hanımlar kazak seçiminde ince örgülü kumaşları tercih etmeleri gerekir. Bunun sebebi ise kalın örgülü, geniş hacimli kumaşlar tercih edildiğinde olduğunuzdan çok daha iri gözükebilirsiniz. Dolayısıyla her zaman ince, tiril tiril triko modelleri büyük bedenli hanımlar için daha uygun olur.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Büyük beden abiye
Büyük beden abiye

Büyük Beden Elbise Seçiminde Gerçek Vücut Ölçülerinizi Dikkate Alın

Büyük beden tesettürlü hanımların vazgeçilmez kıyafetlerden bir tanesi de elbiselerdir. Fakat tesettür elbise modellerinin tamamen bedenlerinde olması gerekir. Yani ne dar ne de geniş olacak şekilde vücut hatlarını ortaya çıkarmayacak kesimde olmasına dikkat etmelisiniz.

Büyük beden tesettür kap 2017
Büyük beden tesettür kap 2017

Büyük Bedenli Tesettürlü Bayanların Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı

Kıyafetleri tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında ayakkabılar gelmektedir. Dolayısıyla doğru kombin ile doğru ayakkabıyı giymek kadınlar için önemlidir. Fakat büyük bedenli hanımların dikkat etmesi gereken bir kaç konu var. Bunlardan bir tanesi çok fazla yüksek topuklu ayakkabı modellerinden kaçınılmalıdır. Bunun sebebi ise rahat olmayışıdır. Daha ince daha kısa topuklu ayakkabılar büyük beden için daha doğru seçim olacaktır. Bunun yanı sıra bilekten bağlamalı ayakkabılar ve sivri burun ayakkabıları da uzak durulması gereken modeller arasında.

Yeni Sezon 2017 Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş