Büyük Bedende Kazak Seçimi Nasıl Olmalı ?

0

Büyük bedende kazak ya da triko seçimi nasıl olmalı ? İşte büyük bedenli bayanlar için doğru kışlık kazak seçimi ipuçları !

Malum kış yaklaştı, büyük bedenli bayanların kış mevsiminde en çok sıkıntı yaşadığı problem kazak, triko seçimleridir. Bunun için yeni sezon girerken sizlere büyük bedende nasıl doğru kazan seçimi yapılır bunu anlatmak istedik. İşte büyük bedenli tesettürlü bayanlar için kazak seçimi ipuçları.

Büyük beden hırka

İnce Örgülü Kumaşlar Tercih Edin

Öncelikle büyük beden kazak seçimlerinde tamamen ince örgülü kumaşlar tercih edilmesi gerekir. Bunun sebebi ise kalın örgülü ve hacimli kumaşlar tercih edildiğinde olduğunuzdan çok daha kilolu ve kaba gözükebilirsiniz.

Büyük beden örme tunik

Dolayısıyla herzaman ince, tiril tiril olan trikolar ve kazaklar büyük bedenli bayanlara daha uygun olacaktır. Özellikle dökümlü trikolar büyük bedenlilerde mevsim geçişleri için son derece şık bir seçenek diyebiliriz.

innayah ince triko

Büyük Beden Kazaklarda Doğru Kalıp Seçimi

Büyük bedenli kazaklarda kumaş tiplerinden sonra kalıplara da değinmek istiyorum.

Büyük beden triko kombini

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Büyük beden kazak kesimlerinde biraz daha vücut şeklini alabilecek kazak modelleri daha uygun olabilecektir. Tabi böyle bir model seçerken vücuda yapışmamasına da özen göstermeniz gerekiyor. Aslında kazak materyal olarak esneyebilen ve kendini toparlayabilen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kazak seçiminde bir beden ufak bedeni tercih etmeniz siz için avantajlı olacaktır.

Büyük beden salaş hırka kombini

Büyük Bedenli Kazak/Trikolarda Nasıl Desenler Seçilmeli ?

Büyük bedenli kazak ya da trikolardaki desen seçimlerinde büyük figürlerden kaçınmalısınız. Sadece kazak değil herhangi bir parçadaki büyük desenler sizi her zaman olduğunuzdan büyük göstereceğini unutmayın.

Büyük beden tesettür kazak

Bunların yerine ufak, çıtır desen dediğimiz minimal figürler, geometrik şekiller, hayvan desenleri, leopar desenleri tercih edebilirsiniz, bu tarz desenlerde hiç bir sakınca yok.

Büyük beden tesettür kazak

Büyük beden basic kazak

Büyük beden hırka kombini

Büyük beden panço

Krem renk salaş kazak kombin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş