En Güzel 2019 Anne Kız Kombinleri

0

Tesettürlü ve açık anneler için birbirinden güzel 2019 anne kız kombinleri ile kızınız ile şıklığa imza atacaksınız. En yeni anne kız kombinleri sizleri bekliyor.

2019 anne kız kombinleri yıl boyunca her yaştan kız çocuğuna sahip anneler ve elbette kız çocukları tarafından ilgi göreceğe benziyor. Anneler ve kızlarının birebir aynı kıyafetlerin farklı ölçülerde giyinmesi bu yıla özel bir trend değil. Son birkaç yılın önemli moda trendlerinden kabul ediliyor.

yazlık tesettür anne kız kombini
yazlık tesettür anne kız kombini

Genellikle bebek ve küçük yaştaki kız çocuklarıyla bir örnek giyinen anneler günümüzde özel günlerde bu akımı yetişkin geç kızlarıyla da sürdürmeye devam ediyor. Anneler ve kızları aynı renkleri, tasarımları tercih ederek aslında bir nevi eğlenceli bir görüntü sunuyor.

bayramlık anne kız kombini 2019
bayramlık anne kız kombini 2019

Çocuklar anneleriyle aynı giyindiğinde çok mutlu oluyor, anneleriyle olan aralarındaki iletişim bağı güçleniyor. Bilhassa doğum günü, anneler günü gibi tematik günlerde ya da günlük gezilerde çocukların anneleriyle bir örnek giyinmekten hoşlandığı bariz bir gerçek.

anne kız pijama kombini 2019
anne kız pijama kombini 2019

Bizler de bu görüntüden hoşlanan kişiler olarak annelere ve kızlarına kombin önerileri hazırladık. İşte o sevimli, şık kombinler;

Anne & kız eşofman takımları

Evde, parkta, piknikte, kreşte, anaokulunda ve günlük yaşamda sık tercih edilen eşofman takımlarını kızlarınızla giymeye ne dersiniz? Birçok marka artık hem büyük boy hem de küçük boy üretim yaparak anne kız kombinlerine destek veriyor. Çocuğunuzla aynı eşofmanı paylaşmak istiyorsanız bu konuda çokça seçeneğe sahip olduğunuzu söylemek isteriz.

anne kız pijama kombini
anne kız pijama kombini
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Anne & kız tütü etek kombinleri

Pembe, kırmızı, mor ve çok daha fazla renklerde piyasada bulunan tütü etekler, sadece balerin olmaya hazırlanan kız çocukları için tasarlanmıyor. Aynı zamanda annelerin de giyebileceği ölçülerde tasarlanıyor. İstediğiniz herhangi bir renk tütü etek ile beyaz bir t-shirt giyerek kombini tamamlayabilirsiniz.

tesettür anne kız kabarık etek kombini
tesettür anne kız kabarık etek kombini

Anne kız kombinleri 2019 trendleri arasında tütü etek ve bluz kombinleri yer alıyor. Bluz yerine belden bağlamalı beyaz renk gömlek de tercih edebilirsiniz.

anne kız kombini mavi elbise
anne kız kombini mavi elbise

Anne & kız elbise kombinleri

Nasıl bir giyim tarzına sahip olursanız olun kızınızla birlikte aynı tarz ve tasarıma sahip kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Kısa kollu, askılı, uzun kollu, mini etekli, maksi boy, tesettür elbise gibi çeşitli modelleri kızınızla birlikte giyebilirsiniz. Elbisenin altına giyeceğiniz çorap ve ayakkabı renginde dahi tek örnek tavrını sürdürebilirsiniz.

tesettür anne kız çiçekli elbise kombini
tesettür anne kız çiçekli elbise kombini

Anne & kız etek kombinleri

Anne kız kombinleri 2019 senesinin en sevimli trendlerinden kabul edildiğinden modacılar ve tekstil firmaları küçükten büyüğe aynı tasarım üretiyor. Etek modellerinin hem kız çocuklarına hem de annelere uygun olmasındaki temel sebep budur. Kızınızla birlikte giyeceğiniz eteği beyaz renkli bir bluz ile tamamlayabilir, aynı aksesuar seçimleriyle görüntünüzü zenginleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş