En Uyumlu 10 Baba Kız Kombini

0

Son yılların en uyumlu baba kız kombinleri sizleri bekliyor. İşte en şık ve en uyumlu 10 baba kız kombini

Söz konusu aile kombinleri olduğu zaman her ne kadar öncelikli olarak akla anne kız kombinleri geliyor olsa da son dönemlerde bu konu ile alakalı oldukça ciddi anlamda değişimler ortaya çıkmaya başladı.

Her ne kadar çok fazla ön plana çıkmıyor gibi görülse de baba kız kombini ile alakalı yapılmakta olan çalışmalar ile beraber artık birçok farklı modelde kombin parçaları babaların ve kızların beğenisine sunuluyor.

baba kız yazlık kombin
baba kız yazlık kombin

Böylelikle onlar da kendi isteklerini çok daha iyi bir şekilde yansıttığını düşündüğü modelleri inceleyerek aralarından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.

Mesajlı Baba Kız Kombini

Klasik tarzdaki kombinlerden sıkılan ve farklılıkları kendileri ve kızları için çok daha farklı bir kombin arayışına giren babalar, bunun için farklı mesajları üzerinde barındıran baba kız kombini çeşitleri arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.

baba kız dady girl tişört
baba kız dady girl tişört

Bu tarz kombin çeşitleri incelendiği zaman da görülebileceği üzere bilindik tarzdaki kombinlerin yanı sıra aynı çift kombinlerinde olduğu gibi ikili tarzdaki parçalar da yine baba ve kızlar için özel olarak hazırlanıyor.

baba kız beyaz tişört kombini
baba kız beyaz tişört kombini

Bu tarzdaki kombinler incelendiği zaman da görülebileceği üzere başta birbirini tanımlamakta olan mesajlara sahip kombinler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini alıyor.

mesajlı baba kız kombini
mesajlı baba kız kombini

Bununla beraber yine farklı ve eğlenceli mesajları üzerinde barındıran kombinler de yine baba ve kızların son dönemlerde seçtikleri kombin çeşitleri arasında kendine yer buluyor.

baba kız tişört kot kombini
baba kız tişört kot kombini
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Spor Baba Kız Kombini

Özellikle de günlük yaşamında spor bir tarzı tercih edenler, baba kız kombini çeşitleri arasından seçimlerini yaparken seçimlerini bu modellerden yana yapabilirler.

baba kız eşofman kombini
baba kız eşofman kombini

Sportif kombinler yalnızca doğada ya da açık alanda vakit geçirmek için değil günün her saatinde rahatlıkla kullanılabilecek tarzda özel olarak hazırlanmıştır. Her ne kadar siyah, füme ve gri renk böylesi kombinlerde ön plana çıkan renkler olarak görülüyor olsa da bordo, lacivert gibi renkler de son zamanlarda baba ve kızlar için hazırlanmakta olan spor kombinler arasında kendine yer bulmayı başarmış oluyor.

baba kız ceket kombini
baba kız ceket kombini

Şort Etek Baba Kız Kombini

Havaların ısınması ile beraber artık yazlık kıyafetlerini çıkartmaya başlayan aileler, dolaplarına şort ve etek takımlı baba kız kombini modellerini de eklemeliler.

baba kız tişört elbise kombini
baba kız tişört elbise kombini

Bu tarz kombinlerde bire bir aynı giyinilmesi zorunlu değil. Baba aynı kumaştan şort giyerken de kız da etek ile uygun bir görüntü yakalayabilir. Aynı zamanda her ikisi de şort tercih edebilir. Üst kısımda ise ağırlıklı olarak tişörtler tercih edilir.

baba kız gömlek elbise kombini
baba kız gömlek elbise kombini

Seçilecek olan bu tişörtler ise isteğe bağlı olarak çok daha farklı çeşitlerde hazırlanıyor. Aynı konseptte olan tişörtlerin yanı sıra birbirlerini tamamlayan baba kız tişörtleri de yine sıklıkla tercih ediliyor.

baba kız tişört kombini
baba kız tişört kombini

Böylesi kombinlerde renk skalası ise oldukça geniş. Böylece babalar ve kızları diledikleri tarzda ve renkte hazırlanmış olan modeller arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş