Eşarp Çanta Kombini Nasıl Olmalı ?

0

Eşarp çanta kombini yaparken uyumu yakalamanın püf noktaları, renk, mekan, stile ve yaşınıza göre en uygun eşarp/şal çanta kombinleri ve resimleri

Doğru ve ölçülü giyinmenin en önemli kriterlerinden biri uyumlu giyinmektir. Tesettürde uyumu sağlamak doğru aksesuar seçiminden geçer. Kombin yaparken karşılaşılan sorunlardan biri de eşarp çanta kombini ve bunların arasından uyumdur. Muhafazakar bayanların en sık kullandığı aksesuarlardan biri olan çantayı şal yada eşarba uyumlu olması dikkat edilmesi gereken ipuçlarını sizlere paylaşacağım. İşte en sevilen eşarp çanta kombini modelleri ve kombin yapmada size fayda sağlayacak pratik bilgiler.

Eşarp çanta kombini
Eşarp çanta kombini

Eşarp Çanta Kombinlerinde Renk Seçimleri

Günümüzde binlerce eşarp ve çanta modelinden doğru olanı seçmeniz aslında çok zor değildir, önemli olan sizin kendi stilinizi belirlemeniz ve size ifade eden renkleri ahenk içinde kullanmanızdır. Renkler üzerinize giydiğiniz her parçada olduğu gibi eşarp çanta kombinlerinde de ayrıca bir önemi olduğunu bilmeniz gerekir. Eşarp yada şalınız baskın renklerden oluşuyorsa çantanızda aynı tonlardan oluşmalı. Eşarp çanta kombininiz kendini gösteren renklerden oluşuyorsa kıyafetinizdeki renk seçimi daha doğal tonlarda olmalı.

Tesettür abiye şal eşarp çanta kombini
Tesettür abiye şal eşarp çanta kombini

Mekana Göre Eşarp Çanta Kombini

Eşarp/şal çanta kombinlerinde renklerin yanı sıra kullandığınız ortamda büyük önem taşır. Eğer şık bir davet yada cemiyete katılacaksanız seçtiğiniz eşarp veya şal abiye tarzında olmalı. Desenli eşarplardan ziyade düz renklerden oluşan tafta şallar, ipek şallar özel günler için daha isabetli bir karar olacaktır. Yine düğünlerde, davetlerde şalınızla aynı tonları barındıran küçük çantalar büyük boyutlu çantalara göre daha uygun olduğunu söyleyebilirim.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Genç günlük çanta eşarp kombini
Genç günlük çanta eşarp kombini

Günlük yada işe giderken çanta eşarp kombinlerinde ise daha sade ve doğal seçimler yapmalısınız. Sabahları fazla vaktiniz olmayabilir ve hemen çıkmanız gerekiyor olabilir bu yüzden hemen şekil alan twil eşarpları seçebilirsiniz. Yine desenli bir eşarp tercih edecekseniz desenin içinde baskın bulunan renkleri çantanızda kullanabilirsiniz. Burada ufak bir uyarıda bulunmak istiyorum eğer desenleri uyumlu kullanma konusunda tecrübeniz yoksa diğer kıyafetlerinizde desen kullanmamaya özen gösterin.

Kareli eşarp çanta kombini
Kareli eşarp çanta kombini

Yaşınıza Göre Eşarp Çanta Kombini

Yaşınızı olduğundan daha küçük görünmesini istiyorsanız fazla büyük çanta kullanmayın. Daha minimal ve küçük çantalar sizi daha genç göstereceğinden emin olabilirsiniz. Eşarp yada şal seçiminde ise olabildiğince fazla desenden kaçının, düz renkleri seçmeye çalışın. Eğer illa ki desenli olsun istiyorsanız geometrik desenleri seçmeniz sizin için avantaj olacaktır.
Sizler için seçtiğimiz biribirinden farklı, her stile uygun yeni sezon eşarp çanta kombini modellerini merak ediyorsanız galerimize göz atıp daha detaylı fikir alabilirsiniz.

Yeni sezonun en beğenilen eşarp çanta kombini resimli galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş