Günlük Tesettür Kıyafetlerden 3 Farklı Bohem Kombin

0

Günlük tesettür kıyafetlerinizi bohem stile uyarlayabileceğiniz 3 farklı kombin.

Son yılların trend tarzı olan bohem stili tesettür giyime uyarlanmış kombinlerini sizlerle paylaşmak istedim. Bohem tesettür kombin önerilerine geçmeden önce bohem stili hakkında kısaca ön bilgi vermek istiyorum. Bohem salaş ve anın yaşandığı hayat tarzı olarak biliniyor, bu anlamın kıyafetlere yansıması ise salaş, rahat ve özgür stile sahip parçalardır.

Bohem tesettür kombin

Bol Paça Pantolon İle Bohem Rüzgarı

İlk bohem tesettür kombinimiz pantolon ve etnik tunikten oluşuyor. Bu kombinde klasik pamuklu kumaş pantolon kullanıldı. Mevsime göre pantolonun kumaşını değiştirebilirsiniz. Bu pantolona alternatif olarak kot pantolon kullanabilirsiniz. Kot pantolon boru paça, bol paça ve İspanyol paça olabilir. Ama pantolonun paçasının bol olmasına dikkat ederseniz bohemian tarzını daha çok yakalamış olursunuz.

Bu kombinde kullanılan ana parçalar;

  • Bol paça pantolon
  • Etnik tunik

Bohem tesettür elbise

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Bohem Stilin Baş Tacı Çiçekli Elbiseler

Bohem tarzda dikkat etmeniz gereken ilk kural desenler ve renk tonlarıdır. Bohem stilde ve özellikle tesettür giyime uygun bohem parçalarda sıcak renkler en çok tercih edilen tonlardır. Tam boy elbiselerde çiçekli tasarımlar tam da bu stile uyuyor. Bu kombinde de hardal sarısı elbise bohem giyim tarzını fazlasıyla yansıtıyor. Lastikli kolları ile yaşadığımız zamanın trendlerine vurgu yaparken üstündeki floral desenleri ile bizi 70’li yıllara götürüyor. Desenli bohem elbise ile klasiğe yakın ufak bir çanta kullanılmış ancak bunun yerine püskül detaylı büyük çantaları deneyebilirsiniz.

Bu kombinde kullanılan ana parçalar;

  • Desenli tam boy çiçekli elbise
  • Klasik minimal çanta

Bohem tesettür etek kombini

Yazlık Bohem Stili

Bu kombinde ise 70’li yılların bohem tarzını yakalamak için coşkulu, neşeli bir etek tercih edilmiş. Bu cıvıl cıvıl eteğin üzerine basic parçaların başını çeken beyaz renk bluz kullanılmış. Bu renkli bohem kombine mercan renkli bir çanta ve platform topuk ayakkabıları dahil edebilirsiniz. Ayrıca yine 70’li yılları yansıtan büyük çerçeveli güneş gözlüğü ile bu bohem kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bu kombinde kullanılan ana parçalar;

  • Çiçekli etek
  • Basic beyaz bluz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş