Haşema Modelleri

6

Haşema Modelleri Yeni Sezonda da Birbirinden Özel ve Çeşitli Renkleri İle Yaz Aylarında Tesettürlü Hanımların Sıkça Tercih Edeceği Modellerden Oluşuyor !


Haşema modelleri bilinen mayo anlayışının dışında sağlıksal, fiziksel kullanılan denize veya havuza girerken sıklıkla kullanılan alternatif mayo çeşitidir.Bildiğiniz gibi tesettürlü hanımlar deniz, güneş, kum gibi nimetlerden yararlanamıyordu ama artık muhafazakar kesime yönelik yapılan haşema modelleri ile bu nimetlerden kolaylıkla yararlanmaktadır.

Haşema Modelleri Nelerdir ?

Haşema modellerinin ortak özellikleri su tutmamaları, çabuk kurumaları ve vücuda yapışmamalardır.Bu özelliklerinden dolayı bilhassa tesettürlü hanımlar gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.Deniz veya havuz dışında başka haşema modelleri bulunmamakla birlikte haşemalar kendi içinde gruplara ayrılırlar.Bu haşema çeşitleri arasında yer alan özellikle tulumlu haşema modelleri, tam tesettürlü haşema modelleri, jileli haşema modelleri olarak ayrılabiliyorlar.

Haşema modelleri
Haşema modelleri

Tam tesettürlü haşema modelleri için eşarbı ve bonesiyle beraber kullanıldığını söylemek gerekir.Aynı zamanda pantolonlu, taytlı yada elbise şeklinde kullanılabiliyor.Bunlar genelde deniz için tercih edilmektedir.Bunun yanı sıra bayan havuzlarında eşarp ve bone kullanmayabilirsiniz.

Haşema Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler !

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür mayo modelleri olarakta bilinen haşema modelleri seçimi yaparken vücut ölçünüzü dikkate almalısınız.Tesettür ruhunu bozmamak adına vücudunuza yapışan ve transparan özelliği taşıyan haşema modellerini seçmemeye dikkat etmelisiniz.Kumaş türü olarak likralı ve dokuma haşema modelleri şeklinde iki gruba ayırabiliriz.Yüzmeyi çok iyi bilen tesettürlü hanımlar için özellikle tulumlu haşema modelleri uygun olmaktadır.

Tesettür mayo
Tesettür mayo

Güneş Geçiren Haşemalar ile Bronzlaşabilirsiniz !

Daha önceki yıllarda haşema modelleri içinde güneş geçiren haşemalar mevcuttu ama daha iyi oluşum sağlamak adına yeni tesettür haşema modelleri üzerinde ve kumaş türlerinde çalışmaya devam edilmektedir.Son yıllarda güneşin zararlı ışığından koruyarak aynı zamanda bronzlaştıran tesettür mayo modelleri  artık sıkça tercih edilenler arasındadır.

En güzel haşema modelleri
En güzel haşema modelleri

2015 ve 2016 Haşema Modelleri

2015 haşema modelleri ve 2016 haşema modelleri arasında tam tesettürlü ve güneşi geçirebilecek aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından koruyan çeşitleri göreceğiz.Tabiki bu modeller diğer haşema modelleri kumaşlarından farklı yapıdadır.Bu yüzden güneş geçiren haşema modelleri satın alırken bu kumaş türü hususuna dikkat etmeliyiz.Satın aldığınız yere bu isteğimizi belirtmeniz gerekir.

Haşema Modelleri Resimli Galerisi


6 Yorumlar
 1. Aslı diyor

  haşema modelleriniz gerçekten çok güzel özellikle en üstteki kahverengi model çok şık bende istiyorum

  1. admin diyor

   Teşekkür ederiz Aslı hanım, yeni haşema modelleri geldikçe sizlerle paylaşacağız.

 2. Anonim diyor

  En üstteki kahverengi haşemayı çok beğendim. Fiyatını öğrenebilir miyim

  1. admin diyor

   Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Şuanlık satış yapmamaktayız.Belli bir süre sadece sizlere fikir amaçlı paylaşımlarda bulunacağız.

 3. Xyoksun diyor

  Bronzluk sağlayan modelleri nerden bulabiliriz

  1. admin diyor

   Merhabalar, sitemizde bulunan tesettür mayo markalarını inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş