Kilonuzu Gizleyecek 15 Tesettür Elbise Modeli

0

Zayıf gösteren tesettür elbise modeli arıyorsanız; çok doğru yerdesiniz! Bu özel tesettür elbiseler sayesinde hem şık hem de fit bir görüntü sunabilirsiniz. İşte o muazzam elbiseler…

 • Gofre Tesettür Elbise

Gofre tesettür elbise modeli sayesinde fit bir görüntü elde ederken diğer yandan da şıklığınızı koruyabilirsiniz. Tarzınız ister spor ister klasik olsun, herkes için bu modelin uygun olduğunu söyleyebiliriz.

zayıf gösteren nakışlı tesettür elbise
zayıf gösteren nakışlı tesettür elbise
 • Çiçek Desenli Uzun Viskon Elbise

Viskon kumaşlar ile zayıf görünebileceğinizi biliyor muydunuz? Özellikle tesettür elbise modelinin viskon kumaştan elde edilmiş olması daha zayıf görünmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

zayıf gösteren siyah şifon elbise
zayıf gösteren siyah şifon elbise
 • Çiçek Desenli Yarasa Kol Tesettür Elbise

Son yıllarda daha popüler olan yarasa kol detaylı elbiseler, zayıf gösterecek tesettür elbise modeli listesinde yer alıyor. Ürünü özellikle açık renkli çanta ve ayakkabı ile eşleştirebilirsiniz.

zayıf gösteren mavi tesettür elbise
zayıf gösteren mavi tesettür elbise
 • Siyah Yarasa Kol Tesettür Elbise

Özel günler için bir elbise arayışınız var ise siyah yarasa kol tesettür elbiseyi tercih edebilirsiniz. Hem renginden hem de kesiminden ötürü bu özel elbise sayesinde siz de şık ve fit bir görüntü elde edebilirsiniz.

zayıf gösteren desenli tesettür elbise
zayıf gösteren desenli tesettür elbise
 • Eteği Fırfırlı Viskon Elbise

Elbisede fırfır detayı hoşunuza gidiyor ise bu eteği fırfırlı viskon elbiseyi deneyebilirsiniz. Kumaşı ve modeli sebebiyle ürün, daha zayıf görünmenize yardımcı olacaktır.

zayıf gösteren simli tesettür elbise
zayıf gösteren simli tesettür elbise
 • Somon Renkli Düz Elbise

Somon renginin kendisine özel bir çekiciliği vardır. Peki bu rengin de zayıf gösteren renkler arasında yer aldığını biliyor muydunuz? Özellikle düz somon elbiseler sayesinde daha fit bir görüntü elde etmeniz son derece kolay oluyor. Somon renkli düz elbiseyi bej renkli ayakkabı ve çanta ile eşleştirebilirsiniz.

zayıf gösteren şifon tesettür elbise
zayıf gösteren şifon tesettür elbise
 • Kareli Tesettür Elbise Modeli

Kareli desenler hoşunuza gidiyor mu? Kareli her türlü parçanın zayıf gösteren ürünler arasında yer aldığını hatırlatırız. Bu muazzam elbise sayesinde fazla kilonuzu gizleyebilir ve harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Ürünü istediğiniz renkteki ayakkabı ve çanta ile kombin yapmak konusunda özgürsünüz. Çünkü kareli kıyafetler çoğu renkle uyum sağlıyor!

zayıf gösteren dantel tesettür elbise
zayıf gösteren dantel tesettür elbise
 • Eteği Fırfırlı Uzun Şifon Elbise
whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür elbise modeli söz konusu ise şifon kumaşların yeri ayrıdır. Bu muhteşem elbise sayesinde fazla kilonuzu gizleyebilir ve katıldığınız etkinlikte şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Fırfır detayını seviyorsanız; ürünün tam da size göre olduğunu bilmelisiniz!

zayıf gösteren pliseli tesettür elbise
zayıf gösteren pliseli tesettür elbise
 • Kolları Gümüş Renkli Siyah Elbise

Eğer özel bir davete katılacaksanız, hem şık hem zayıf görünmeniz gerekiyor ise size kolları gümüş renkli siyah elbiseyi önerebiliriz. Ürün sayesinde zarif bir görüntü sunmanız, aynı zamanda da zayıf görünmeniz son derece mümkün.

zayıf gösteren volan kol tesettür elbise
zayıf gösteren volan kol tesettür elbise
 • Gömlek Elbise

Fit bir görüntü oluşturmak istiyor ama spor tarzınızdan da ödün vermek istemiyorsanız; tercihiniz gömlek elbise olabilir. Özellikle de koyu renkli tesettür elbise modeli seçerek, daha zayıf bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ürün düz bir tasarımda olduğundan dolayı her türlü ayakkabı ve çanta ile eşleşebilir.

zayıf gösteren kemerli tesettür elbise
zayıf gösteren kemerli tesettür elbise
 • Güpürlü Boydan Astarlı Elbise

Tesettür elbise modeli arayanlar için en ilgi çekici ürünlerden biri de güpürlü modeller oluyor. Güpürlü boydan astarlı elbise sayesinde zarif ve fit bir görüntü oluşturmanız oldukça kolay.

zayıf gösteren kemerli pliseli elbise
zayıf gösteren kemerli pliseli elbise
 • Simli Salaş Elbise

Zayıf görünürken aynı zamanda şık görünmek de istiyorsanız; simli salaş elbise doğru bir seçim olacaktır. Bu elbise sayesinde ışıltılı bir görüntü yakalayabilir ve aynı zamanda fit bir duruş sergileyebilirsiniz.

zayıf gösteren yazlık tesettür elbise
zayıf gösteren yazlık tesettür elbise
 • Mavi Desenli Elbise

Koyu renkli mavili elbiseler, zayıf görünmenizi sağlayabilir. Özellikle belden kuşaklı bir tesettür elbise ile bunu elde etmeniz kolay olacaktır.

zayıf gösteren taşlı tesettür abiye
zayıf gösteren taşlı tesettür abiye

 

 • Eteği Fırfırlı Koyu Yeşil Elbise

Koyu renkli elbiselerin fit gösterdiğini duymuş olabilirsiniz. İşte eteği fırfırlı koyu yeşil elbise de onlardan biri! Ürünü aynı renkteki bir ayakkabı ve zıt renkli bir çanta ile kombin yapmanızı tavsiye ederiz.

zayıf gösteren çiçekli şifon elbise
zayıf gösteren çiçekli şifon elbise
 • Puantiyeli Siyah Şifon Elbise

Tesettür elbise modeli arayanlar için en iyi seçimlerden biri de puantiyeli modeller oluyor. Siyah ve beyazın hakim olduğu ürün, zayıf görünmeniz konusunda da ek fayda yaratıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş