Kına Gecesi İçin Tesettür Abiye Elbise Önerileri

2

Kına gecesi için farklı stil ve zevklere uygun yeni sezon tesettür abiye ve elbise modelleri. Kına gecesine özel kapalı bayanlara kıyafet önerileri

Kına geceleri bizim kültürümüzde ayrı bir yeri olan düğünlerin olmazsa olmazıdır. Düğünlerde ya da özel davetlerde kıyafet seçimi ne kadar önemliyse kına gecesi kıyafeti seçimi de o kadar önemlidir. Bu yazımda sizlerle tesettürlü bir bayan kına gecesinde nasıl giyinmeli sorusunu ararken yeni sezonun en güzel kapalı kına gecesi abiyeleri ve elbiselerini bir araya getirdim. Umarım kına gecesinde ne giyeceğinize karar vermeden bu modellere göz atarsınız.

Pınar Şems pelerinli 2017 abiye
Pınar Şems pelerinli 2017 abiye

Gösterişli Balık Kesim Abiye Elbiseler

Kına gecesi bayanlar arasında olduğu için kıyafet konusunda biraz daha esnek davranabilirsiniz, tabi kına organizasyonunda erkeklerin olmamasına emin olmalısınız. Eğer sadece kına gecesi bayanlara özelse daha gösterişli bir model tercih edebilirsiniz.

Pınar Şems Melek elbise
Pınar Şems Melek elbise

İlk aklıma gelen balık tesettür abiye modelleridir. Eğer gösterişi seviyorsanız pul ve payetler ile bezenmiş balık kesim tesettür abiye elbiseleri kına gecesi için tercih edebilirsiniz. Özellikle dore, vizon ve mürdüm renklerini göz önünde bulundurabilirsiniz, bu renkler abiye elbiselerde 2017 sezonunun öne çıkan renklerinden diyebilirim.

Pınar Şems Piraye abiye
Pınar Şems Piraye abiye

Zarif ve İhtişamlı Kına Gecesi Elbiseleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Gösterişten ziyade asil, kendine güvenen ve zerafetli bir elbise olsun istiyorsanız tül ve pelerin detaylı tesettür abiyelere göz atın derim. Özellikle Pınar Şems 2017 sezonunda harika şifon, tül ve pelerin detaylı abiye tasarımları ile göz kamaştırıyor.

Pınar Şems kına elbisesi
Pınar Şems kına elbisesi

Kına gecesi sahibesi sizseniz yani gelin adayı iseniz kına gecenizde daha asil görünüme sahip ağır bir tesettür abiye tasarımını tavsiye ederim. Osmanlı motifli, işlemeli, Fransız dantelleri ile bezenmiş tasarımlar tesettür kına gecesi abiye modelleri arasında yeni sezonun trendleri arasındadır.

Annahar somon abiye
Annahar somon abiye

Kına Gecesine Özel Sade ve Şık Elbiseler

Yok ben çok gösterişi ve ihtişamı sevmiyorum kına gecesinde daha sade bir elbise arıyorum diyorsanız kabarık olmayan düz tesettür elbise modellerine bakmalısınız. Bu tarz abiyeleri için ise An – Nahar markasına bakmanızı tavsiye ederim. Hem kına gecesi gibi özel bir cemiyete uygun olan hem de sadeliği ile göz kamaştıran tesettür abiyeleri mevcut.

Tesettür Kına Gecesi Abiye Elbise Modelleri Resimleri

2 Yorumlar
  1. Anonim diyor

    fiyatı ne kadar

    1. admin diyor

      Merhaba satışta olan ürünlerimiz için https://www.instagram.com/tesetturgiyimkabinim adresiniz ziyaret edebilirsiniz yada Whatsapp 0551 590 2688‬ iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş