Kuaybe Gider 2018 Koleksiyonu

0

Kuaybe Gider 2018 koleksiyonunda elegan ve kolay kombine edilebilen parçalar ile daha geniş kitlelere hitap ediyor. İşte Kuaybe Gider’in yeni göz alıcı tasarımları !

Muhafazakar moda dünyasının ünlü tasarımcılarından olan Kuaybe Gider’in 2018 koleksiyonu karakteristik stil isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. Çok çalışkan bir tasarımcı olan Kuaybe Gider, yıllardır sosyal mecralarda sergilediği tasarımları ile birçok kişiye de ilham kaynağı oluyor. Dilerseniz kendine özgü çizgisi ile muhafazakar giyim camiasından tam not alan Kuaybe Gider’in 2018 koleksiyonuna bir göz atalım.

Kuaybe Gider kaşe süveter

Kuaybe Gider tıpkı geçtiğimi sonbahar/kış 2016-17 Cielo Sereno koleksiyonundaki gibi maskülen tavırını devam ettiriyor. 2018 Kuaybe Gider koleksiyonunda jileler, tam boy elbiseler, pötikare ikili takımlar, kaşe kabanlar, denim parkalar, mom jeansler ön planda yer aldığını görebiliriz. Çabuk tüketen bir kitle ile başa çıkabilmeyi başaran Kuaybe Gider her sezon olduğu gibi 2018’de de bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Kuaybe Gider triko tunik

Şehirli ve Özgün Tunik Tasarımları

“Ne giydiğinizin önemli olduğu kadar, onu nasıl kombinlediğinizin de önemli olduğunun” altını çizen Kuaybe Gider, 2018’de özgün ve sıradışı olmak isteyenlere benzersiz tunik tasarımlarını sunuyor.

Kuaybe Gider 2018 jile

Jilelerde Retro Esintisi

Kuaybe Gider’in retro hayranlığını yeni koleksiyonundaki jile tasarımları ile bir kez daha görmüş olduk. Jile tasarımlarından vintage esintileri modern detaylar ile harmanlayan Kuaybe Gider, yeni akımlara öncülük ediyor.

Kuaybe Gider 2018 çizgili takım

Güçlü ve Cesur İkonik İkili Takımlar

Minimal stilin dayanılmaz pratikliğini tadmak istiyorsanız mutlaka Kuaybe’nin ikili takımlarından bir adet edinmelisiniz. Kuaybe Gider, geometrik çizgileri özgün kesimler ile birleştirerek cesur ve güçlü bir stilin bir kadında ne kadar şık durabileceğini gösteriyor.

Kuaybe Gider 2018 fırfırlı elbise

Kolay Kombine Edilebilen Elegan ve Basic Elbiseler

Yüksek modada her zaman söz sahibi olan elbiseler Kuaybe Gider’in 2018 koleksiyonunda konforlu ve cool duruşları ile dikkat çekiyor. Yaptığı tasarımlarda kumaş bakımından elini korkak alıştırmayan ünlü tasarımcı yeni sezon elbiselerinde de bu özelliğini vurguluyor.

Kuaybe Gider 2018 siyah elbise

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Basic ama aynı zamanda elegan duruşa sahip Kuaybe Gider elbise tasarımları çabasız ve zamansız şıklığın anahtarı oluyor. Kombine edilmesi son derece kolay olan bu elbiseleri elinizde tutacağınız trend bir çanta ile bu stilinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Kuaybe Gider renkli elbise

Kuaybe Gider jile

Kuaybe Gider 2018 tulum

Kuaybe Gider jile 2

Kuaybe Gider 2018 trençkot

Kuaybe Gider 2018 ofis kombini

Kuaybe Gider 2018 elbise

Kuaybe Gider 2018 genç ikili takım

Kuaybe Gider 2018 ikili takım

Kuaybe Gider 2018 kırmızı elbise

Kuaybe Gider 2018 koton tunik

Kuaybe Gider 2018 maxi tunik

Kuaybe Gider 2018 desenli tunik

Kuaybe Gider 2018 denim parka

Kuaybe Gider 2018 basic kombin

Kuaybe Gider 2018 asimetrik tunik

Kuaybe Gider 2018 ekose tunik

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş