Modameyra Tesettür Koleksiyonları

0

Modameyra online tesettür alışveriş sitesinde tesettür giyimin en ünlü tasarımcılarının yeni sezon koleksiyonlarına bir tıkla ulaşabilirsiniz !


Modameyra tesettür giyim sektöründeki alışveriş sitelerindendir. Modameyra kaliteli koleksiyonları ile diğer alışveriş sitelerinden farklı bir duruş sergilediğini görmekteyiz. Modameyra ile tesettür giyim sektörünün en beğenilen tasarımcılarının yeni sezon ürünlerini bir tık ile yakalayabilirsiniz. Gelin hep birlikte Modameyra’nın yeni sezon tesettür koleksiyonlarını inceleyelim.

Modameyra’nın Birbirinden Kaliteli Yüzlerce Ürünleri İle Tanışın !

Modameyra 2014 yılından beri muhafazakar bayanların en beğendiği tasarımları online mecrada sunmaktadır. Kaliteli ürünleri ucuz fiyata sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Modameyra birbirinden kaliteli markaların tasarım harikası ürünleri ile kendinizi özel hissetmenizi sağalamaktır. Yurtiçi ve yurtdışına muhafazakar bayanların ihtiyacı olan ürünleri temin eden Modameyra’da tesettür abiye, tesettür elbise, tesettür tunik, ceket, namaz elbisesi, kap, ferace, mont, pardesü, ayakkabı, eşofman, mayo, eşarp ve şal gibi pek çok çeşit ürünü bulabilirsiniz.

Modameyra tesettür abiye
Modameyra tesettür abiye

Modameyra’da Ünlü Tasarımcıların Yeni Sezon Koleksiyonlarını Bulabilirsiniz !

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür giyim sektöründe online alışveriş mağazaları arasında kalitesi ve trend ürünleri ile kendinden bahsettiren Modameyra pek çok ünlü tesettür giyim tasarımcısını da bir arada barındırıyor. Bu tasarımcılar arasında Gamze Polat, Hilal Baş, Pınar Şems, Minel Aşk, Mevra, Nilüfer Kamacıoğlu,Özne Olmak, Nur Banu, Betül Işık, Kuaybe Gider, Arzu Ergen, Sema Şimşek ve Pınar Akşam gibi ünlü isimlerde bulunmaktadır. Modameyra aracılığı ile bu ünlü tasarımcıların yeni sezon koleksiyonlarına uygun fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Modameyra Gamze Polat 2016 tunik
Modameyra Gamze Polat 2016 tunik

Modameyra’da Kaliteyi Ucuza Yakalayın !

Modameyra kaliteli olduğu kadar cazip fiyat seçenekleri ile de ilgi görmekte olduğunu söylememiz mümkün. Örneğin ünlü tasarımcıların tasarladığı Modameyra abiye fiyatları 179 TL’den başlamaktadır. Bunun yanı sıra Modameyra tesettür tunikler 34.90 TL, Modameyra tesettür elbiseler 89 TL, Modameyra ferace modelleri ise 89 TL’den başlayan fiyatlar ile bulmanız mümkün.

Tesettür Giyim Kabini olarak kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Modameyra tesettür giyim sitesinin yeni sezon tesettür giyim koleksiyonlarından en çok beğenilenleri sizler için bir araya getirdik. Modameyra’nın bu benzersiz, şahane ve fiyat konusunda sizi üzmeyecek ürünlerini yakından incelemek isterseniz galerimize göz atabilirsiniz.

Modameyra Yeni Sezon Tesettür Koleksiyonları Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş