Muslima Wear 2017 Koleksiyonu

0

Muslima Wear 2017 sezonuna yine iddialı parçaları ile damga vuruyor. İşte kalitenin simgesi haline gelmiş yeni sezon Muslima Wear koleksiyonu

Muslima Wear diğer tesettür markalarına göre her ne kadar arka planda da kalsa kendine özgü çizgisi ve kalite anlayışı ile kendine müşteri kitlesini oluşturmayı başarmış bir markadır. Özellikle tasarladığı farklı çizgilere sahip abiyeler ve şallar ile özel cemiyetlerde kullanılabilir alternatif seçenekler sunuyor.

Muslima Wear 2017 Yeni Koleksiyonu

Muslima Wear 2017 koleksiyonuna baktığımızda marka ile özdeşleşen floral desenlerin masalsı temalar ile birleştiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

Muslima Wear 2017 koleksiyonu
Muslima Wear 2017 koleksiyonu

Muslima Wear abiyelerinde renklerin uyumunu o kadar güzel ve net kullanmış ki yeni koleksiyonu incelediğinizde adeta kendinizi masalsı diyarlarda hissedebiliyorsunuz. Floral desenlerin yanı sıra tek renkli maksi elbiseleri de görülmeye değer olduğunu söyleyebilirim.

Muslima Wear 2017
Muslima Wear 2017

Tül Pelerin Abiyeler İle Masalsı Temalar

Aynı zamanda Muslima Wear 2017 elbise koleksiyonunda kullandığı tül pelerin ile özel günler için kullanılan abiyelere yeni bir soluk getirdiğini söyleyebiliriz. Tül pelerinin genelde şal ile aynı renk kullanıldığını görmekteyiz. Masalsı bir görünüm veren tül pelerini sizde özel davetlerinizde, mezuniyet törenlerinde, düğünlerde yada farklı cemiyetlerde kullanabilirsiniz. Fakat bu tül pelerin Muslima Wear’da satılmayabilir bunu başka yerlerden temin edebilirsiniz.

Muslima Wear 2017 abiye
Muslima Wear 2017 abiye

Muslima Wear Yeni Sezon Abiye Şal Modelleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Muslima Wear’ın şık 2017 abiye ve elbiselerinin yanı sıra şal modelleri de bir hayli iddialı tasarımlardan oluşuyor. Sultan Hijab koleksiyonunda floral desenleri kullanan Muslima Wear Queen koleksiyonunda da düz renki abiye tarzı şallara ve püsküllü şallara yer vermiş.

Muslima Wear 2017 şal
Muslima Wear 2017 şal

Muslima Wear 2017 Renkleri

Muslima Wear 2017 sezonundaki abiye ve elbiselerde öne çıkan renklere gelecek olursak siyah, lila, beyaz, gümüş mavi, pudra ve mavi tonlarının olduğunu görüyoruz. Muslima Wear şal modellerinde öne çıkan renkler ise lacivert, gold, pudra, sax, okyanus mavisi, kırmızı ve misket limonu olarak sıralayabiliriz.

Muslima Wear 2017 abiye
Muslima Wear 2017 tesettür abiye

Muslima Wear Elbise ve Şal Fiyat Aralığı Nedir ?

Muslima Wear şal fiyatları 50 TL’den başlayıp 175 TL’ye çıkabilmektedir. Bu fiyat aralığının sebebi şalların kalitesi ve abiye tarzında tasarımlar oluşundan kaynaklıdır. Muslima Wear elbise fiyatlarında ise ortalama olarak 280 TL ila 1200 TL arasında değişmektedir.

Muslima Wear 2017 koleksiyonunda nelerin ön plana çıktığını sizlere aktarmaya çalıştık. Bu koleksiyonu yakından incelemek isterseniz sizler için derlediğimiz galerimize göz atabilirsiniz.

Muslima Wear 2017 Koleksiyonu Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş