Sarı Renk Kombinlerde Nasıl Kullanılır?

0

Yeni sezonun favor renklerinden olan ve her tonu farklı anlamlar taşıyan sarı renk kombinlerde nasıl kullanılır? İşte resimli sarı tesettür kombin fikirleri

Yaz aylarının vazgeçilmez renklerinden olan sarı insanlar üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Sarı insanların motivasyonunu artırarak daha neşeli olmasını sağlar. Enerji veren bir renktir. Peki sarı renk kombinlerde nasıl kullanılır?

Sarı tesettür kombinler

Sarı Renk Kombinlerinin Püf Noktaları

Sarı renk kombininde mutlaka koyu renkler kullanılmalıdır. Eğer kapalı bir bayan iseniz koyu renk eşarp tercih edebilirsiniz. Sarı ile açık renkler de kombine edilebilir fakat siyah, lacivert gibi koyu renklerle vereceği etkiyi yakalayamayacaktır.

Hardal sarı tesettür kombini

Bu nedenle daha etkileyici ve çarpıcı bir görünüş için sarı ve koyu renklerin uyumundan kaçınmayınız. Sarı rengin enerjisini aksesuarlarınıza da taşıyınız böylelikle daha renkli, canlı ve yaşam dolu görüneceksiniz. Bunu yaparken turuncu, mavi, turkuaz ve kırmızı gibi renkleri tercih etmelisiniz.

Kapalı bayanların sarı tunikler ile kot tercihleri çok yerinde olacaktır. Mavinin üzerine giyilen sarı tunik sizin için mükemmel bir uyum yakalayacaktır.

Sarı bol pantolon kombini

Sarının Tonları

Hardal sarısı; kahverengi tonları ve çikolata rengi ile mükemmel kombinler yakalayabilirsiniz. Bunun yanında klasik bir görünüş elde etmek istiyorsanız hardalın siyah ve beyazla uyumunu denemelisiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Hardal-sari-trenckot

Açık sarı; papatyalardaki açık renklerin uyumunu siz de kıyafetlerinizde yakalayabilirsiniz. Sarı, beyaz ve mit yeşilinin uyumu sizin ferah ve oldukça hoş bir çiçek gibi görünmenize yardımcı olacaktır.

Sarı volanlı tesettür elbise kombini

Limon sarısı; en canlı tonlarından olan limon sarısı yaz aylarında mini elbiselerle birlikte oldukça tercih edilmektedir. Tek renk ve açık ton kemerle kombin yapacağınız elbiselerinizin altına giyeceğiniz sandalet ile yaza hazırsınız. Bu kombin ile her yere gidebilir güneşli günlerin tadını çıkarabilirsiniz. Sarının güneşi çekmemesi de sizi sıcak havalarda bunaltmayacaktır. Takacağınız hasır bir şapka ile sarı renk kombininizi mükemmele ulaştırabilirsiniz.

Sarı trençkot kombini

Sarı renk sadece yaz aylarının değil kış aylarının da vazgeçilmez renklerindendir. Kullandığınız şallar, bereler ve aksesuarlar ile kış ayının açan bir çiçeği olabilirsiniz. Gri kabanlarınız ile takacağınız hardal sarısı şal, bere vb. aksesuarlar ile güzel bir görünüm yakalayabilir gün içerisinde iltifatlar alabilirsiniz.

Sarının enerjisini tüm gün üzerinizde hissederek enerjik bir gün geçirebilir ve bol kahkahalı sohbetler içerisinde kendiniz bulabilirsiniz. Sarı rengin gücüne inanın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş