Tekbir Giyim 2017 Yeni Koleksiyonu

0

Tekbir Giyim 2017 yeni koleksiyonu markanın değişim sürecini başarılı olarak tamamladığını gösteriyor. İşte gençlerinde seveceği birbirinden özel ve Tekbir Giyim kalitesi kokan yeni tasarımlar

Tekbir Giyim 2017 koleksiyonuna baktığımızda markanın büyük bir değişim içinde olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Daha aktif ve daha renkli tasarımları gözler önüne seren Tekbir Giyim yılların verdiği kalite deneyimi ile genç muhafazakar bayanların ilgi odağı olma yolunda diyebilirim.

Gelin hep birlikte gençlere hitap eden yepyeni Tekbir Giyim 2017 koleksiyonuna göz atalım.

Yeni Nesil Tekbir Kaban Modelleri

Tekbir Giyim 2017 koleksiyonu
Tekbir Giyim 2017 koleksiyonu

Markanın yeni stil kaban modelleri dinamik, sportif ve genç duruşu ile 2017 kış sezonunun gözde parçaları haline geliyor. Tekbir Giyim 2017 kaban modelleri arasında belden büzgülü, kapşonlu, cepleri ve yakaları deri detaylı tasarımlar en ilgi gören parçalar diyebilirim. Genelde gençlerin kaban yerine kap tercih ediyor olması kabanlarda farklı tasarımların olmamasıdır. Tekbir Giyim farklı tasarımlara sahip 2017 kaban modelleri ile sizlere hem şıklığı hem de kaliteyi sunuyor.

2017 Tekbir Giyim
2017 Tekbir Giyim

Tekbir Giyim’de Artık Gençler İçin Bolca Pardesü Seçeneği Var

Tekbir Giyim hitap etmek istediği genç potansiyeli yeni sezon pardesü modelleri ile bence yakalamış. Markanın yeni sezon pardesü modellerine baktığımda gençlerinde çok beğendiği piti kareli tasarımların,deri detayların, yaka ve kol detaylarının ön planda olduğunu görmekteyiz. Özellikle kolları deri pardesü modelleri ve bebe yakalı pardesü tasarımları tamamiyle gençlere hitap ettiğini söyleyebilirim. Bu modelleri sizler için derlediğimiz galeriden görmeniz mümkün.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tekbir Giyim 2017 araboy pardesü
Tekbir Giyim 2017 araboy pardesü

Tekbir Kalitesiyle Feracelere Farklı Dokunuşlar

Muhafazakar bir bayanın dolabında mutlaka olması gereken feraceler Tekbir markasının şıklık ve zerafetini zirveye taşımakta. Hem özel günler için rahatlıkla kullandığımız hem de günlük yaşantımızda pratik giyinmeyi sevdiren ferace modelleri 2017 Tekbir Giyim koleksiyonlarında birbirinden farklı tasarımları bizlere sunuyor. Tekbir 2017 ferace modellerinde sağ tarafı farklı sol tarafı farklı iki renk olan tasarımlar, kolları danteller ile bezenmiş tasarımlar ve önden şeriştli aynı zamanda etek kısımları desenli tasarımların yer aldığını görüyoruz. Bu feraceler ile kendinizi olduğundan daha rahat ve şık hissedeceksiniz.

Tekbir Giyim 2017 ferace
Tekbir Giyim 2017 ferace

Yeni Koleksiyona Yeni Renkler

Yeni sezonda Tekbir Giyim hem sadeliği hem de sıcaklığı anımsatan renk tonlarını daha sık kullandığını görüyoruz. Tekbir Giyim 2017 koleksiyonunda öne çıkan renklere gelecek olursak vişne, haki, vizon, toprak, bej, bordo, gece mavisi ve fuşya olarak sıralayabiliriz.

2017 Tekbir Giyim Koleksiyonu Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş