Tesettür Duvak Modelleri

0

Tesettür Duvak Modelleri, 2016 Düğün Sezonunun En Beğenilen Kapalı Gelinliklere Uygun Duvakları ve Yeni Sezon Tesettür Duvak Resimleri Sizleri Bekliyor !


Tesettür duvaklar 2016 düğün sezonunun girmesiyle yeni modelleri ile karşımıza çıkmaya başladı. Daha önceki yıllarda bundan 10 sene evvel tesettürlü gelin adaylarımız hem kapalı gelinlik modelleri bulmakta zorlanırdı hem de yeterinde duvak modeli bulunmadığından ötürü hep aynı duvakları tercih etmek zorunda kalırlardı. Oysa ki günümüzde tesettür giyime olan yoğun ilgiyle birlikte her gün kendini yenileyen, koleksiyonlarına her yıl yeni modeller katan bir tesettür gelinlik piyasası oluştu. Durum böyle olunca tesettür gelinlik gibi birbirinden farklı ve şık tesettür duvak modelleri de her sezon farklı seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. En nihayetinde hepimizin de bildiği gibi duvaksız gelin olmaz.

2016 Tesettür Duvak Modelleri Trendleri Nelerdir ?

Tesettürlü gelin adayları genelde en çok tercih ettikleri duvak modelleri kabarık duvaklar, fışkıran duvak modelleri ve dantelli duvaklar olduğunu söyleyebiliriz. Bu modellerin yanı sıra düz bir örtü gibi gelen ve bir aksesuar ile bütünleştirilen duvak modelleri de 2016 tesettür duvakları arasında oldukça trend konumda.

Ve şimdilerde ise yine çok ön planda olan tesettürlü bayanların büyük ilgi gösterdiği pelerinli duvak modelidir. 2016 tesettür gelinlik modelleri için pelerinli duvağın en çok tercih edilecek duvaklar arasında olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Tesettür duvak yeni model
Tesettür duvak yeni model

Tesettür Duvağınızı Seçerken Bunlara Dikkat Edin !

Duvak modeli tercih ederken yüz şekliniz, örtünüzü takış şekliniz, gelinlik modeliniz ve makyajınız hepsini bir bütün olması gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca fışkıran kabarık duvak tercih edecek tesettürlü gelin adaylarına ufak bir not damat beyin boyu çok uzun değil ise bu duvak modelinin yerine daha düz ve sade bir duvak modeli de tercih etmelidirler. Zira fotoğraflarda hep siz uzun gözükmüş olacaksınız.

Duvak modeli deyip geçmemek lazım zorlu bir karar hele ki tesettürlü hanımlar için. Fakat ne olursa olsun bu seçimler sizin en heyecan duyacağınız kıyafet seçimleri size tavsiyemiz bu tatlı heyecanların tadını çıkarın.

Sizler için ince eleyip sık dokuduğumuz en nadide tesettür duvak modelleri galerimizi inceleyip daha detaylı fikir edinebilirsiniz.

Tesettür Duvak Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş