Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 Trendleri

0

2018 tesettür gelinlik modelleri trendlerinde büyülü, romantik detaylar sizleri bekliyor. Farklı stil ve düğün mekanlarına göre taptaze görülesi yeni sezon gelinliklere hayran kalacaksınız.

Henüz 2018 düğün sezonu daha girmeden gelinlik tasarımcılarından 2018 tesettür gelinlik modelleri gelmeye başlıyor. Gelinlik tasarımları her sezon birbirinden farklı modeller ile karşımıza çıkıyor. Tül detaylar, danteller, özel taş işlemeler, vintage modeller her sene gelinlik modellerinde öne çıkan tasarımlar oluyor. Ancak 2018 sezonunda gelinliklerde romantizmin dorukta olacağı bir yıl olacak. Evet gelinliklerde ana unsur romantizmdir, ama 2018 tesettür gelinlik modelleri kendine has romantik bir dokuyu beraberinde getiriyor.

incili tesettür gelinlik

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri Trendlerinde Neler Var ?

işlemeli tesettür gelinlik

Büyük Düğünler İçin İhtişamlı Gelinlikler

2018 tesettür gelinlik modellerinde genel olarak romantik detayların olduğu gibi ihtişamlı tasarımları da göreceğiz. Özellikle düğününüz lüks ve büyük bir salonda gerçekleşecekse ihtişamlı ve görkemli tesettür gelinlikler değerlendirilebilir.

2018 kapalı gelinlik

Özellikle 2018 ihtişamlı tesettür gelinliklerde taş detaylar ile bezenmiş ve kırık beyaz renkli olan tasarımlar ön planda oluyor. Bu modellerin yanı sıra etek kısmı tamamen tülden olan gelinlikler ile düğününüzde adeta bir kuğu gibi görünebilirsiniz.

Osmanlı stili tesettür gelinlik

Osmanlı İzleri Taşıyan Tesettür Gelinlikler

Bindallı ve nişanlık abiyelerinde olduğu gibi yeni sezon tesettür gelinlik modellerinde de Osmanlı motiflerini trendler arasında görüyoruz. Aslında Osmanlı tarzı kapalı gelinlikler de taş detaylarından duvağına kadar ihtişamlı gelinlik tasarımları içine giriyor. Son dönemlerde Osmanlı tarzı gelinlikler özellikle tesettürlü gelin adaylarının gözdesi olmuş durumda bu durum 2018 düğün sezonunda da devam edecek. Gelinlikte taç aksesuarını seviyorsanız Osmanlı stili tesettür gelinlik modellerine bakmanızı öneririm.

Dantel aplike tesettür gelinlik

İhtişamın ve Zerafetin Simgesi Danteller

Her sene olduğu gibi her stil gelinlik modelinde olduğu gibi dantel detaylar tesettür gelinlik 2018 tasarımlarında da ön planda. Dantelli gelinliklerde Fransız ve işli danteller ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Dantellerin süslediği gelinlik modellerinde 2018 favorisi omuzlardan aşağı inen dantel işlemeli tasarımlardır.

Kabarık tül gelinlik 2018

Harika bir tasarımı olan bu model muazzam bir estetiğe sahip olması nedeniyle diğer gelinlik modellerinin arasından sıyrılıyor. Omuzlarınızda ihtişamı sergilemek ve düğün günü son derece zarif görünmek isterseniz bu modellere göz atmanızı öneririm.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

2018 Vintage gelinlik

Vintage Yine Trend

Son yıllarda sıkça karşımıza çıkan ve neredeyse klasikler arasına giren Vintage gelinlik modelleri 2018 sezonunda da vitrinleri süsleyecek. Vintage tesettür gelinlikler 2018’de diğer eski sezon modellere göre değişik materyaller ile dekoretifleştiriliyor. Sadece danteller değil onun üzerine aplikasyonlar onun üzerine üç boyutlu çiçek etkileri yeni sezon Vintage tarzı tesettür gelinlikler üzerinde sıkça göreceğiz.

Tül gelinlik 2018

Pelerinli Gelinlikler

Asaletin ve modernliği gelinliklerdeki temsili olan pelerinler 2018’in çıkış yapan gelinlik tasarımlarından. Eğer gösterişli bir model istiyorsanız pelerinli tesettür gelinlik modellerini gözden geçirmelisiniz.

Faklı tesettür gelinlik

Prenses Out Balık Kesim Inn

Prenses gelinliklerin trendi aslında 2017 sezonunda düşüşe geçmişti 2018 yılında da prenses gelinlikler geri planda kalıyor. Bunu sebebini ise günümüzde artık daha çok kır düğünlerinin tercih edilmesine bağlayabiliriz. Prenses gelinlikler daha çok salon düğünleri için uygun iken daha romantik görünüme sahip balık kesim tesettür gelinlikler kır düğünleri için daha ideal bir seçenek oluyor. Balık kesim bir model tercih edecekseniz vücudunuzun orantılı olması gerektiğini unutmayın.

Balık tesettür gelinlik 2018

2018 Duvak Trendleri

2018 tesettür gelinlik modelleri trendlerinden bahsettiğimize göre gelinliklerin vazgeçilmezi olan duvaklara geçebiliriz. En başta şunu söylemek isterim he stil gelinlik için muhakkak tamamlayıcı unsur olan duvak kullanılmalı, duvaksız gelinlik çok eksik kalacağına inanıyorum.

Beyaz tesettür gelinlik 2018

Gelinliği tamamlayan duvaklarda 2018 trendleri ise tıpkı gelinlik modelinde olduğu gibi romantizm temalı tasarımlardan oluşuyor. Gelinliğin üzerini bordürler ile kaplayan uzun duvaklar ve natürel tarzdaki duvak modelleri 2018 sezonunun en ilgi gören tasarımları diyebiliriz. Bunun yanı sıra 2018 duvaklarında gelinliğe ve düğün ortamına sempatiklik katması için farklı renklerden de olabildiğini söylemek isterim. Örneğin pudra, vizon ve ekru gibi renkleri 2018 duvak modellerinde görebiliriz.

Tül duvak 2018

Düğün öncesi mağaza mağaza gelinlik firması gezmek istemiyorsanız en azından size ön fikir olacak ve kafanızda gelinlik modelinizi şekillendirmeye yardımcı olacak birbirinden farklı yeni sezon tesettür gelinlik tasarımlarını sizler için derledim, sizlere bu özel kıyafet seçiminde yardımcı olması dileğiyle. Son olarak gelinlik seçiminde düğünün yapılacağı ortamı, yaşınızı, bedeninizi ve kendi stlinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş