Tesettür Gelinlik Modellerinde Gelin Başı Nasıl Olmalı ?

0

Tesettür Gelinlik Modeliniz İle Gelin Başı Modelinizi Nasıl Uyum İçinde Kullanabilirsiniz ? İşte Tesettür Gelin Başına Dair Sırlar !


Her genç kızın hayalidir beyaz bir gelinlik, tıpkı masallardaki gibi.Elbette herkes düğün günü kendini özel hissetmek ve prensesler gibi olmak ister.İyide bunun sırrı nedir, nasıl gelinlik giymeliyim, tesettüre uygun gelinlik modelimi nasıl seçmeliyim dediğinizi duyar gibiyim.

Tabiki vücut ölçünüze ve size yakışan gelinlik modelini seçmek önemlidir fakat işin sırrı fazla abartıya kaçılmadan bir bütün halinde uyumlu olmaktır.Unutmayın ki en güzel gelinlik size yakışan gelinliktir.İşte bu uyumu sağlamanız için öncelikle tesettür gelinlik modeliniz ile tesettür gelin başı modelinizin örtüşmesi ve bir ahenk içinde olması gerekmektedir.

Tesettür Gelinliğe Uygun Gelin Başı Seçmenin Sırları

Tesettür gelinlik modeli ile gelin başı uyumunu sağlamak için genellikle gelinlik modeline göre gelin başı seçimi yapılmaktadır.

2016 tesettür gelin başı modelleri
2016 tesettür gelin başı modelleri

İlk başta gelinliği seçip seçtiğiniz modele uyumlu bir gelin başını daha kolay seçebilme imkanınız vardır.Tam tersi bir yol izlersek yani önce gelin başı sonra gelinlik seçimi yaparsak seçilen gelin başına çok fazla sayıda gelinlik modeli olacağından dolayı gelin adaylarının kafası karışabilir.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Gösterişli Tesettür Gelinlikler İçin Gelin Başı Seçimi

Bunların yanı sıra eğer aksesuarlı bir gelinlik tercih edecekseniz tesettür gelinlik modeli üzerindeki aksesuarlar da gelin başı modeline uygun olmalıdır.Örneğin seçtiğiniz tesettür gelinlik modeli yada gelinlik kumaşı gösterişli ise gelin başınızın daha sade olmasına dikkat edin.İsteğinize göre bu sade gelin başını küçük bir aparat yada aksesuar ile hareketlendirerek daha şık olmasını da sağlayabilirsiniz.

Şayet gelinlik modeliniz daha sade ise arzunuza göre biraz daha gösterişli gelinlik modeli seçebilirsiniz.

Tesettür gelin başı modelleri 2016
Tesettür gelin başı modelleri 2016

Yüz Şekline Göre Gelin Başı Seçimi

Tesettür gelin başı seçiminde dikkat edilecek bir diğer husus ise gelin adayının yüz şeklidir.Kişinin yüz şekline uyumlu gelin başı seçmek gelinliği daha ön plana çıkaracağı için önemli bir detaydır.

Son olarak tesettür gelinlik modeli ile gelin başının uyumu için daha zarif ve akıcı kumaşlar tercih edilmelidir.Tesettür gelin başı modellerinde ise saten kumaşların yerine ipek organzeler kullanılması sizi daha zarif göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Tesettür Gelin Başı Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş