Tesettür Kombinleri Hakkında Bilmedikleriniz

0

Tesettür kombinleri değişik renkler ve tasarımlarla kapalı bayanlarımızın şıklığını ve giyim zevkini yansıtmakta.


Geçtiğimiz eski dönemlere bakacak olursak tesettürlü bayanlarımız giyecek kıyafetlerin seçiminde epey bir zorlanırlardı. Şimdilerde ise tesettürlü bayanlarımız için çok fazla seçenekler ve çeşit bulunmakta. Tesettür giyim sektörün hızla geliştiği bu yıllarda kapalı bayanlar adeta birbirleri ile şıklık yarışına giriyorlar.Tabiki kadın şık ve zarif olmalı bunu yaparkende tesettür ruhunu korumalıyız.Dolayısıyla kapalı bayanlar için tesettür kombinleri seçimi bir hayli fazla önemli olmaktadır.

moda tesettür kombinler
moda tesettür kombinler

Tesettür Giyiminde Doğru Kombin

Tesettür kombinleri arasında 2015 yılında bir çok seçenek mevcut.Bunlardan en çok tercih edilenleri dar paça pantolon uzun tunikler ve uzun salaş hırka modelleridir.Tesettürlü bayanlarımız bu kombinlerini kıyafetlerinin tonlarında yada çanta ayakkabısı veya pantolon renkleri ile aynı renkte bir şal örtü ile tamamlayabilir bir bütün haline getirebilirler.

Tesettür kombinlerini çeşitli seçeneklere çoğaltabiliriz.Dolabımızdaki gizli kalmış eşya ve kıyafetlerimizi değerlendirebilir bunlarla çok şık tesettür kombinleri yapabiliriz.

Burada önemli olan bu yapacağınız kombin renklerinin uyumu ve bu uyumun üzerinizde şık durmasıdır.Korkmayın, yapacağınız bu kombin eğer üzerinizde şık ve uyumlu durduğuna inanıyorsanız o kıyafeti rahatlıkla giyebilirsiniz.Zaten modadaki kombin kelimesinin anlamadı birbirinden farklı kıyafet ve aksesuarların bir araya getirilerek bütün bir görünüm elde edilmesidir.

Tesettür kombini yaparken önemli bir diğer husus nereye ve nasıl bir ortama gideceğinizdir.Örneğin çalışma ortamında giyeceğiniz bir kıyafet ile akşam katılacağınız davette giyeceğiniz kombin asla aynı olmamalıdır.Ayrıca gideceğiniz yerin rahatlığına ve ciddiyetine göre kombin yapılmasına dikkat etmelisiniz.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
pudra tesettür kombin pınar şems
pudra tesettür kombin pınar şems

Pastel Tonlar ile Tesettür Ruhunu Yakalayın

Tesettür kombinlerinde bazı bayanlarımız renk tercihlerini sadece siyahtan yana kullanmaktadırlar. Oysa ki 2015 tesettür giyim modasında en çok tercih edilen renkler arasında sarılar,ekrular pudra ve pastel tonlar yer almaktadır. Bu renkleri kullanarak son moda tesettür kombini elde edebilirsiniz.

Siyahın asilliği şıklığı ve zarifliği tartışılmaz ama pastel tonlarıda denemekte fayda var. En azından eşarp modelleri arasından pastel tonlar tercih edebilir ayakkabı-çanta ve şal uyumu yapabilirsiniz.


Tesettür kombinleri ve 2015 yılının trendleri arasında yer alan moda tesettür giyim modelleri seçenekleri oldukça fazla olduğundan bizler sizler için bu kombinlerden en güzellerini derleyip aşağıdaki galerimizde sizlere sunduk.

Tesettür Kombinleri Resimleri ve En Trend Tesettür Giyim Modelleri Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş