Tesettür Ofis Kombinlerinde Bahar Şıklığı

0

Tesettür Ofis Kombinleri Bahar Aylarında Rahatlıkla Giyebileceğiniz Birbirinden Alamode Parçalar ile Karşınızda !


Baharın gelmesi ile bayanların acaba ne giysem, nasıl bir kombin yapsam derdi başlamış durumda. Günümüzde günlük tesettür kombinler kadar tesettürlü çalışan hanımlar için ofis kombinleri de oldukça gündemde diyebiliriz. Tesettür Giyim Kabini olarak tesettürlü çalışan bayanlar için en güzel ilkbahar ofis kombinlerini derledik. Tesettür kombini yapmak diğer kombinlere göre bir tık daha zor ve riskli olduğunu biliyoruz. Hele ki bu kombinleri ofiste kullanacaksanız işiniz biraz daha zor demektir. Çünkü hem iş ortamına göre giyinmeniz gerekli hem de tesettürün getirdiği ölçülere göre giyinmek zorundasınız. Lafı fazla uzatıp sizi sıkmadan ofiste giyebileceğiniz tesettür kombinlerini hep birlikte inceleyelim.

Tesettür Bayanlar İçin Bahar Renkleri ile Ofis Kombini

Tesettür ofis kombinleri için illa koyu renk giysiler giymeniz şart değildir. Özellikle baharın gelmesi ile açık renkli parçalarda ön plana çıkmış vaziyette. Baharı yansıtan en güzel renkler gök mavisi, pembe ve mordur. Özellikle tesettür ceket modellerinde yoğun olarak kullanılan bu soft renkler bahar aylarının en sık kullanılan renkleri olmakla beraber aynı zamanda ofis ortamına uygunluğu ile ofis kombinlerinde çok tercih edilen renklerdir. Örneğin gök mavisi ceket, içinize beyaz bluz, keten pantolon ve bahar renklerini yansıtan şık ipek eşarp ile baharın ilk ofis kombinini yapabilirsiniz. Eğer klasik bir çizginiz var ise ceket kombinleri ofis için doğru bir seçim olacaktır.

Kapalılara özel ofis kombinleri
Kapalılara özel ofis kombinleri

Ofislerde Yelek Şıklığı

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Mevsim geçişlerinde giyilebilecek en uygun parçalardan biri tesettür yeleklerdir. Özellikle serin havalarda ofis için giyebileceğiniz tesettür yelekler 2016 yılında daha çok tek renk halinde karşımıza çıkıyor. Tek renkli tesettür yelekleri yine desenli ince tunikler ile tamamlayabilirsiniz.

2016 Eşarplarda Bahar Esintisi

Çiçek desenli eşarplar bahara en uygun eşarp modelleri arasında yer alıyor. Fakat çok karmaşık desenli eşarplardan kaçınmanızı öneririm zira bu tarz desenlerin kombini pek kolay değildir. Bu nedenle biraz daha büyük desenli eşarpları ofis kombininiz de kullanmanız size daha kolaylık sağlayacaktır.

Tesettürlü ofis kombinleri 2016
Tesettürlü ofis kombinleri 2016

Ofis ortamında giyebileceğiniz tesettür kombinleri arasında en önemli parçalardan biri de kuşkusuz çantalardır. 2016 çanta modelleri arasında büyük boylardan ziyade orta ve daha minimal çantaların ön plana çıktığını görmekteyiz. Yine son yılların trendi olan zincirli çantaları tesettür ofis kombininiz de kullanabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız 2016 tesettür ofis kombinleri resimlerini yakından incelemek için galerimize göz atabilirsiniz.

2016 Tesettür Ofis Kombinleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş