Ucuz Tesettür Giyim Markaları, Ürünleri ve Fiyatları

0

Ucuz Tesettür Giyim Markalarını ve 2016 Sezon Sonu Ürünlerini Tek Bir Adresten İnceleme Fırsatını Sunuyoruz. İşte Tesettür Markalarının Sezon Sonu Ürünleri ,Fiyatları ve Resimleri !


Tesettür giyim sektöründe rekabet arttıkça ucuza ürün bulma şansı daha da artmakta. Her geçen gün sürekli büyüyen tesettür hazır giyim sektöründe yeni markalarda piyasaya çıkmaktadır. Bu durum tabi ki tesettürlü hanımların çıkarına oluyor. Artık hem tesettüre uygun hem de şık giyinmek zor değil. Piyasada pahalı ürünlerin yanı sıra son derece uygun fiyatlı ve kaliteli tesettür giyim ürünleri de bulunmakta. Tesettür Giyim Kabini olarak ucuz tesettür markaları ve kıyafetleri hakkında araştırma yaparak sizlere bu konuda yardımcı olalım istedik.

Tesettür Markalarının Sezon Sonlarını Kaçırmayın !

Öncelikle yapmanız gereken şey ucuz tesettür giyim ürünlerini markaların seri sonlarında aramalısınız. Her markalar gibi tesettür giyim markaları da sezon bitişi ürünlerinde indirim yapmaktadır. Bu yüzden sezon sonları indirimleri kesinlikle değerlendirilmeli. Özellikle kap, pardesü ve kabanlarda fiyatlar şu şu aralar yarı fiyatından bile aşağı düşebiliyor.

Yeni sezonun açılması ile ihtiyaç duyulan bluzler, tunikler ve trençler tesettür giyimin en sık kullanılan ürünleri diyebiliriz. Bu ürünleri uyguna bulabileceğiniz bir kaç marka verecek olursak Alvina, Sefamerve, Lcwaikiki, Setrms mağazalarına yada online alışveriş sitelerine kesinlikle uğramalısınız Bu markalar arasında hem ucuz hem de son derece kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

Tozlu yarasa kol ferace
Tozlu yarasa kol ferace

Tozlu Feraceler 29 TL’den Başlayan Fiyatları İle Dikkat Çekiyor

En uygun fiyatları ile tesettür giyimde dikkat çeken Tozlu markasının ferace modellerini sezon sonunda oldukça düşük fiyatlara alabilirsiniz. Tozlu ferace modelleri 29 TL’den başlayan fiyatları ile indirimli tesettür ürünleri arasında.

Ucuz ve Kaliteli Pardesüleri Alvina’da Bulabilirsiniz

Ucuz tesettür giyim markalarından biri de Alvina. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlara alışveriş yapabileceğiniz Alvina’da pardesüleri sezon indirimi fırsatında 69 TL’ye bulmanız mümkün.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Kaliteli ucuz tesettür giyim
Kaliteli ucuz tesettür giyim

Kaliteyi Ucuza Alabileceğiniz Tesettür Markası : Setrms

Setrms penye tunikler 89 TL’den 39 TL’ye düşen fiyatları ile dikkat çekerken, son derece şık ve kaliteli bluzleri ise yine indirimli fiyata bulmanız mümkün. Tesettüre uygun bluzler 139 TL’den 39 TL’ye düşen fiyatları ile Setrms kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz markalar arasında.

Lcw tunik 2016
Lcw tunik 2016

Tesettürlü Hanımların Uğrak Yeri : LcWaikiki

LcWaikiki her bütçeye uygun ve aynı zamanda tesettür ruhuna uyumlu tunikler, gömlekler, salaş hırkalar ile en uygun fiyatlı markalar arasındadır. Tesettür markası olmasada tesettürlü hanımların uğrak yeri haline gelen Lcw tesettür giyime uygun tunikleri 17 TL gibi bir fiyata bulabilmeniz mümkün.

Bunun yanı sıra bahar aylarına uygun Lcw’nin uzun gömlekleri rahatlıkla kombin edebileceğiniz renk ve desenlerden oluşmakta. Lcw’nin uzun gömlek fiyatları 19,95 TL fiyatlarından başlamaktadır.

Ucuz Eşarp ve Şalların Tek Adresi Sefamerve

Şal ve eşarpları en ucuz fiyata alabileceğiniz adres tabiki Sefamerve’dir. Özellikle çiçekli desenleri ile baharın havasını yansıtan şal ve eşarp modellerini Sefamerve’de çok uygun fiyata bulabilmeniz mümkün. Genç ve orta yaşlara yönelik birbirinden şık eşarpları, şalları 7.90 TL gibi bir fiyat ile bulabilirsiniz.

Ucuz Tesettür Giyim Markaları ve Ürünleri


 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş