Yeni Sezonun En Şık Panço Modelleri ve Kombinleri

1

Yeni panço modelleri her stile uygun, rahatlıkla kombinlenebilir ve sonbahar/kış aylarının renklerini yansıtan tasarımları ile soğuk havalarda tesettür giyimin gözdesi haline geliyor.


Pançolar sonbahar ve kış aylarında her bayanın kurtarıcı ve bir o kadar da pratik parçasıdır. Tarihi çok eskilere dayanan panço modelleri altın çağını yaşadığını söyleyebiliriz. Tesettür giyimde pançoların bu hızlı çıkışı ve çok sevilmesinin nedeni tesettüre son derece uygun olmasıdır. Ayrıca şahsen ben soğuk havalarda bu kadar pratik bir dış giyim ürünü tanımıyorum 🙂 Lafı fazla uzatmadan gelelim yeni sezon 2017 tesettür panço modellerine.

2017 Kış Sezonunun Öne Çıkan En Yeni Panço Modelleri

Günümüzde kış aylarında sıklıkla tercih edilen pançoları rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Çünkü pançolar her stilie uyum sağlıyor. Vintage tarzdan spor tarza, klasik tarzdan bohem tarza uyumluluk gösteren tesettür panço modellerinde yeni sezonun en sık tercih edilenleri düz renklerden oluşmakta. Geçtiğimiz sezon etnik desenli pançolar ön planda iken 2017 kış sezonunun pançolarında daha sade tasarımları görmekteyiz.

2017 panço modelleri
2017 panço modelleri

Panço Nasıl Kombinlenir ?

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Son derece pratiklik sunan pançoları kot pantolonlar, kot etekler, klasik etekler, salaş bol paça pantolonlar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Pançoların kombinlenmesi tamamen sizin stilinize ve zevkinize kalmış bir durum. Çünkü altınıza giyeceğiniz parça ile büyük ölçüde uyum sağlayacaktır. Örneğin yeni pançolarda öne çıkan deri detaylı modelleri deri bootie ve çantanız ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Eğer etnik yada vintage stiliniz varsa etnik desenli yada geometrik desenli pançolar ile kot kombini tam uyum içerisinde olacaktır. Klasik bir çizginiz varsa panço-elbise yada panço-etek uyumunu keşfetmenizi öneririm.

Panço modelleri
Panço modelleri

Yeni Sezon Tesettür Pançolarda En Beğenilen Renkler

Kış aylarında hem konforu hem şıklığın zevkini yaşatan panço modelleri 2017 sezonunda birbirinden farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. 2017 tesettür panço modelleri arasında en çok beğenilen renklerini bordo, karamel, haki, mürdüm, taba, kahve tonları ve siyah olarak sıralayabiliriz.

Tesettür Giyim Kabini olarak sizler için yeni sezon 2017 tesettür panço modellerini ve kombinlerini bir araya getirdik. Yeni pançolar hakkında detaylı fikir edinmek için galerimizi inceleyebilirsiniz.

2017 Tesettür Panço Modelleri Resimli Galerisi


1 yorum
  1. elif diyor

    Çok güzel kombinler tsk ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş