2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

1

2017 tesettür gelinlik modelleri trendleri, yeni sezonun en çok tercih edilen birbirinden şık, asil kapalı gelinlik koleksiyonları ve tesettür gelinliklerde kullanılabilecek detaylar sizleri bekliyor !


2017 tesettür gelinlik modelleri trendleri ve yeni düğün sezonunun en özel koleksiyonlarına dair güncel bilgileri sizinle paylaşacağız. Bundan 5-6 sene öncesi tesettürlü gelin adayları belirli standartlara sığdırılmış kalıplar arasından gelinlik seçim yapıyordu. Fakat son zamanlarda ise normal gelinlik çeşitleri kadar zengin seçeneği mevcut olduğunu söylememiz mümkün. Artık gelinlik vitrinlerinde yada internet üzerinden satış yapan gelinlik firmalarında normal gelinlik modelleri gibi kapalı gelin adayları için tesettürlü gelinlik modellerini bulabilir hale geldik. Bu durum biz kapalı hanımlar için sevindirici bir gelişme.

2017 Tesettür Gelinlik Trendleri

2017 tesettür gelinlik modelleri arasında ilk göze çarpanlar oldukça yoğun kabarık tasarımlar, etek kısmından süzülen çiçekli tasarımlar ve a kesim modeller olduğunu söyleyebiliriz. Bu modellerin yanı sıra modası hiç bitmeyen prenses gelinlik modellerinin de oldukça fazla tercih edileceğini tahmin etmek mümkün. Bu tasarımların yanı sıra uzun tül kuyruklar, kabarık ve büyük yakalı gelinlikler, saten ya da krep kumaşlı gelinliklerde ise üç boyutlu çiçeklerin 2017 tesettür gelinlik koleksiyonları arasında en çok ilgi göreceği modeller olduğunu ayrıca belirtmek isteriz.

2017 tesettür gelinlik koleksiyonları
2017 tesettür gelinlik koleksiyonları

Geçtiğimiz sezon gibi 2017 düğün sezonunda da yükselişte olacak trendin dantel olduğunu artık hepimiz biliyoruz. 2017 tesettür gelinlik koleksiyonları arasında dantelli detaylar ve uçuşan tüller yeni en çok tercih edilen modeller olması bekleniyor. Modası geçmeyen dantel detayların gelinlik modellerinin üzerine kattığı o asil duruş gelinleri adeta bir prenses konumuna getiriyor.

2017 Tesettür Gelinliklerde Güpür Trendi

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Genç tesettürlü gelin adaylarının en çok beğendiği tasarımlar ise daha çok kabarık modellerdir. Gelinliklerin olmazsa olmazı olan Fransız güpürler kabarık tesettür gelinlik modelleri ile bir araya geldiğinde ortaya çok daha asil ve şık bir görünüm çıkacağından emin olabilirsiniz.

2017 gelinlik modelleri
2017 gelinlik modelleri

Tesettür nişanlık modellerinde de sıkça gördüğümüz güpürler yeni sezon 2017 tesettür gelinlik modellerinde asaletin bir timsali olarak kullanılmaya devam edeceğini söyleyebiliriz.

Hakim Yakalı Gelinliklerin Avantajları

Birbirinden farklı tarz ve modelleri ile göz kamaştıran 2017 tesettür gelinlik koleksiyonlarında önemli detaylardan birisi de yaka kısımlarıdır. Taş süslemelerinden oluşan yada dantelli motiflerin yer aldığı gelinlik modellerinde daha çok hakim yakanın tercih edildiğini belirtmek isteriz. Hakim yakanın avantajı ise hem tesettür ruhuna tam uyum sağlamakta hem de gelin başında kullanılan eşarbın kaymasını önleyerek sizi büyük bir dertten kurtarmaktadır.

2017 çiçekli tesettür gelinlik
2017 çiçekli tesettür gelinlik

Sizlerde 2017 yılında evlenecekseniz ve şimdiden gelinlik modeli arayışına girdiyseniz sizler için özenle seçtiğimiz 2017 tesettür gelinlik modelleri galerimize bakmadan karar vermeyiniz J Yeni sezon kapalı gelinlikler hakkında detaylı fikir edinebilmek için galerimizi inceleyebilirsiniz.

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri Resimli Galerisi


1 yorum
  1. assss diyor

    çok iyi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş