2017’nin En Pratik Şal Bağlamaları Videoları

0

2017’nin en pratik şal bağlamaları modelleri videoları. Youtube’dan seçtiğim farklı stillere uyum sağlayacak en kolay şal bağlama videolarını sizler için derledim.

Merhaba sevgili arkadaşlar. Yeni örtünenler için ya da şal eşarp bağlamayı hala bir sorun olarak göreneler için 2017’nin en pratik şal bağlamaları modelleri videolarını bir araya getirmek istedim. Youtube’da çeşitli fenomenlerden gördüğüm ve beğendiğim en pratik şal bağlama modellerini sizlerle paylaşmak istedim. Sizlerden gelen soruları da göz önüne alarak şal bağlama videolarını farklı stillere göre seçtim. Buradaki videolu anlatımlara bakarak kendi stilnize göre eşarp ya da şal bağlama modelini kendinize uygulayabilirsiniz.

Pratik Şal Bağlaması İçin Hayat Kurtarıcı Önerileri

2017’nin en kolay şal bağlama videolarına geçmeden önce size bir kaç pratik bilgi vermek istiyorum. Eğer şal bağlamada zorluk çekiyorsanız öncelikle şal seçimine dikkat etmelisiniz. Tok kumaşa sahip şalları tercih etmenizi öneriyorum. Kaygan, ipeksi kumaşlardan mümkün olduğunca uzak durun derim. Bunun yanı sıra şalınızın kaymamasını istiyorsanız ve iğne kullanmak istemiyorsanız benimde çok kullandığım şal mıknatıslarını kullanabilirsiniz. Özellikle günlük şal bağlamaları için hayat kurtaran bir parça diyebilirim. Son olarak mutlaka bone kullanın, çünkü bonesiz şal bağlamada şal başımızın üstünden kayabiliyor ve saçların gözükmesine neden olabiliyor lütfen bu hataya düşmeyin.

2017 en pratik şal bağlamaları videoları arasında günlük şal bağlama tekniklerini, düğün ve davetler için kolay abiye şal bağlama modellerini, gençler için basit şal bağlamalarını, ipek, tafta ve şifon şal bağlama tekniklerini bulabilirsiniz.

Yeni Basit Şifon Şal Bağlama Modeli

Kat Kat Kolay Şal Bağlama videosu

Yeni 2017 Pratik Şal Bağlama Modeli

Yeni Kapananlar İçin Kolay Şal Bağlama Modeli

Okul İçin Pratik Şal Bağlama Videosu

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Rabiaca’dan Topuzlu Pratik Şal Bağlama Modeli

Simli Şal Nasıl Bağlanır ?

Özel Günler İçin Kolay Pratik Tafta Şal Bağlama Modeli

Pratik Pamuklu Şal Bağlama

Aslı Afşaroğlu Günlük Basit Şal Bağlama Videosu

Rimel Aşkına 3 Pratik Şal Bağlama Modeli

Yeniler için Basit Başörtüsü Bağlama Modelleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş