Düğünler için Yeni Trend Eşarp Modelleri

0

Düğünlerde şıklığınıza şıklık katacak yeni sezonun en özel abiye eşarp modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte en güzel düğün eşarp şal modelleri

Evlilik her kadının en mutlu ve özel günüdür. Bu özel günde gelinler için saç, makyaj kısacası gelin başı dediğimiz detay çok önemlidir. Tesettür giyimi tercih eden hanımlar, gelin olduklarında saç yerine şal ve eşarp bağlama stillerinden yararlanıyor.

pamuk eşarp
pamuk eşarp

Şal mı ? Eşarp mı?

Şal ve eşarp hangisini tercih ederseniz edin öncelikle dikkat edeceğiniz şey tarzınız olacaktır. Giyeceğiniz gelinliğin modeline göre şalınızı, eşarbınızı seçmeli, aksesuarlardan yararlanmalısınız. Örneğin gelinliğiniz taşlı, işlemeli kısacası gösterişli bir yapıya sahipse eşarp modeliniz daha ölçülü olabilir.

Gelinler için özel taşlı iğneler, şallarla birlikte kullanılabilen altın – gümüş takılar bulunuyor. Sade, zarif ve şık görüntü için bu aksesuarlar kullanılarak çok özel modeller oluşturuluyor. Düğünler için eşarp modelleri bu anlamda çok geniş stillere sahip.

yeni desen eşarp
yeni desen eşarp

Düğüne Giderken Kullanabileceğiniz Eşarp & Şal Modelleri

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Düğün için eşarp şal modelleri sadece gelinlerin tercih ettiği bir şey değil. Nişan, düğün gibi önemli günlere katılacak olan hanımlar, klasik bir şal – eşarp bağlama stili yerine biraz daha gösterişli, zarif modeller tercih ediyor. Eşarp ve şallardaki bu modeller, abiye giysilerle daha uyumlu görünüyor. Böyle organizasyonlarda eşarplar ağırlıklı kullanılıyor.

2019 ipek eşarp
2019 ipek eşarp

Eşarpların üst kısmındaki kıvrım noktaları genellikle aksesuarların kullanıldığı alanlar oluyor. İnciler, taşlar, iğneler bu noktalarda kullanılıyor. Bazen sadece eşarbın kendisindeki dantellerden yararlanılıyor. Özellikle uç kısımları dantelli eşarplar, şallar sadece bağlama stiliyle özel bir modele dönüşür.

çiçek desenli abiye ipek eşarp
çiçek desenli abiye ipek eşarp

Eşarp ve Şal Bağlamada Aksesuar Kullanımı

Düğünlere giderken gelin ya da davetli olmanız fark etmeksizin kıyafetinize uygun seçtiğiniz eşarp veya şalınızı stilinize uygun şekilde bağlayabilirsiniz. Düğünler için eşarp şal modelleri seçerken sadece renk ve tasarımına odaklanmayın.

pudra ipek eşarp
pudra ipek eşarp

Beğendiğiniz eşarbı tokalarla, iğnelerle ya da incili, taşlı aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Özel günler için özel tasarım eşarplar, şallar, boneler, şal bağlama iğneleri satılıyor. Bazı renkler örneğin krem, gümüş, siyah, kahverengi gibi klasik renkler zamansız olduğundan sadece bir defa değil daha sonra farklı kombinlerde de kullanılabilir. Bu yönden envai çeşit tasarım hazır bekliyor. Kıyafetinize göre şal ve eşarp seçtikten sonra aksesuarlara da göz gezdirmeyi ve bağlama stillerini incelemeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş