4 Adımda Lacivert Kombin Nasıl Yapılır ?

0

Lacivert kombin nasıl yapılır ? Lacivert rengine uyum sağlayan renk tonları ve birbirinden güzel lacivert tesettür kombin resimleri

En iyi kombin doğru renkleri seçmekten geçer. Üzerinize giydiğiniz kıyafetlerin renkleri birbiri ile uyum içersinde olması gerekir. Bu durum tesettür kıyafetleri kombin yaparken için de geçerlidir. Sizlerden gelen çok sayıda kombin sorusu var, bunun için renk renk kombin yapma yazılarıma başlamak istedim. Bu yazımda özellikle son yılların çıkış yapan rengi olan laciverti konu aldım. Lacivert renk nasıl kombinlenir, lacivert hangi renklere uyum sağlar adım adım ve örnekler ile sizlere anlatmaya çalışacağım.

Lacivert tesettür etek kombin
Lacivert tesettür etek kombin

1- Lacivertin Yanına Nötr Renkler Kullanın

Lacivert kombininizin uyumlu durmasını istiyorsanız nötr renkleri tercih etmelisiniz. Nötr renkler her zaman dinlendirici özelliğe sahiptir. Örneğin beyaz, siyah, kurşuni, kahverengi ve krem tonları lacivertin yanına seçebileceğiniz nötr renklerdir.

Lacivert tesettür kombin
Lacivert tesettür kombin

2- Tamamlayıcı Renkleri İle Lacivert Kombininizi Tamamlayabilirsiniz

Tamamlayıcı renkler, renk tekerleğinde birbirinin karşısında olan renklerdir. Bir araya getirildiğinde canlı bir eşleşme oluştururlar. Lacivert, mor rengin mavi ile karışımı olduğu için mavinin tamamlayıcı rengini kullanmalısınız. Mavinin tamamlayıcı rengi turuncudur. Bu maddede örnek lacivert renk kombinlemesi beyaz, turuncu ve lacivert olabilir.

Lacivert genç tesettür kombin
Lacivert genç tesettür kombin

3- Üçlü Renkler

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Üçlü renkler, spektrumdaki bir renge bitişik olan renklerdir. Yukarıda belirtildiği gibi, mavinin tamamlayıcı rengi turuncu ve turuncuya bitişik renkler sarı ve kırmızıdır. Bu nedenle, sarı ve kırmızı üçlüdür ve bu nedenle de mavi tonlarına dolayısıyla lacivert renge uyum sağlarlar. Üçlü renk uyumunu şalınız ile birlikte lacivert tesettür kombin parçalarında uygulayabilirsiniz.

Lacivert şal kombin
Lacivert şal kombin

4- Benzer Renklerden Faydalanın

Benzer renkler, renk çarkındaki birbirine bitişik olan üç renk grubudur. Örneğin, mavi, yeşil ve mor benzer renk gruplarıdır. Bu durumda lacivert bir kombin yaparken bu renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Örneğin lacivert – turkuaz veya lacivert – zeytin yeşili

Lacivert günlük tesettür kombin
Lacivert günlük tesettür kombin

Kombin yapma konusunda son bir ipucu vermek isterim, ayakkabı, eşarp, şal, şapka, kemer ve mücevher gibi aksesuarlarınıza dikkat etmeyi unutmayın. Aksesuarlar nötr kıyafetlere renk katabilir veya parlak kıyafetlerle tonlama getirebilir. Aksesuarlarınızdaki tamamlayıcı, benzer ve üçlü renkleri, koyu renkli giysileriniz ile birlikte kullanmaya özen gösterin.

En uyumlu lacivert tesettür kombinleri sizin için bir araya getirdik. Lacivert kombin yapmadan önce galerimize göz atıp, daha detaylı fikire sahip olabilirsiniz.

En Güzel Lacivert Tesettür Kombin Resimleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş