Sena Sever’in En Beğenilen 20 Kombini

0

Instagram’ın en popüler muhafazakar fenomeni Sena Sever’in en beğenilen 20 tesettür kombini ve Sena Sever gibi giyinmenin formülü.

Sena Sever Instagram’da son yılların en popüler muhafazakar fenomenlerinden biridir. Giydiği her kıyafet ve kombinlediği her parça yabana atılmayacak takipçi tarafından takip edildiğini söyleyebilirim. Bu kadar takip edilmesinin sebebi bana göre giydiği her parçanın birbiriyle uyumlu olması başta gelmektedir.

Peki Sena Sever gibi giyinmek çok mu zor ? Hayır değil tabiki, işte size Sena Sever gibi giyinebilmeniz için bir kaç ufak ipuçları.

Yaptığınız Kombinlerde Renkleri İyi Seçin

Sena Sever tesettür kombin
Sena Sever tesettür kombin

Her rengi farklı anlamları vardır. Bu farklı anlamlara sahip renklerin doğru bir şekilde bir arada kullanılması sizi daha uyumlu gösterecektir. Kombin yaparken sıcak ve soğuk renk tonlarını bir arada kullanmayın. Eğer canlı renkleri kombinlerinizde kullanmak istiyorsanız tamamlayıcı renkleri bir arada kullanmayı deneyin. Çünkü tamamlayıcı renkler üzerinizde kontrastı oluşturur ve her rengin daha fazla farkedilmesini sağlar.

Sena Sever kıyafetleri
Sena Sever kıyafetleri

Tamamlayıcı rengi kısaca anlatacak olursak üç ana renkten ( kırmızı, sarı, mavi ) ikisinin birleşmesi halinde geriye kalan üçüncü renge tamamlayıcı renk adı verilmektedir. Dikkat ettiyseniz Sena Sever kombinlerinde yer alan renkler birbiri ile tamamlayıcı niteliktedir. Bunun yanı sıra kombinlerinizdeki baskın renkleri diğer renkler ile yumuşatmaya çalışın. Örneğin pembe bir kombininiz varsa pudra pembe şal kullanarak bu baskın pembeyi yumuşatabilirsiniz.

İpucu : Sena Sever kış ve sonbahar aylarında daha çok siyah, turuncu, bordo, camel, haki ve sax tonlarını kullandığını söyleyebilirim.

Sena Sever haftasonu kombini
Sena Sever haftasonu kombini

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yaşınıza Göre Kombin Seçin

Sena Sever’in yaşı kaçtır bilmiyorum fakat genç olduğu kesindir. Takribi 20’li yaşlarda olduğunu söyleyebilirim. Ünlü Instagram fenomeni olan Sena Sever’in giydiği her model ve her kombin tam anlamıyla yaşını ifade ettiğini düşünüyorum. Genç stil kaplar, spor trençler, salaş tunikler, jean pantolonlar, kolej kaplar, bomber ceketler Sena Sever’in en sık tanıttığı ürünler arasında yer alır. Genç iseniz çok yoğun, baskın renkleri kullanmaktan kaçının. Sizde yaşınıza uygun giyinmeyi deneyin.

Sena Sever kombin
Sena Sever kombin

Zıt Kutupların Ahengini Kombinlerinizde Birleştirin

Sena Sever athleisure akımını sıkça kullandığını söyleyebilirim. Athleisure da nedir dediğinizi duyar gibiyim J Athleisure kısacası sportif ürünler ile lüks abiye tarzı parçaların birleşmesidir. Örneğin fitilli kalem etek gibi klasik tarz bir eteğin altına Nike Airmax giymek gibi.

Sena Sever kış kombini
Sena Sever kış kombini

Sena Sever gibi giyinmenin ufak ipuçlarını aktardıktan sonra gelelim Sena Sever’in en beğenilen 20 kombinine. Giydiği her kıyafetle adından sıkça söz ettiren Sena Sever’in Instagramda en beğenilen kombinlerini sizler için bir araya getirdik. Sena Sever’in yeni sezon kombinlerini detaylı görmek için resimli galerimize göz atabilirsiniz.

Sena Sever’in En Beğenilen 20 Tesettür Kombini Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş