Alvina Tunik Modelleri Yeni Sezonda Bir Başka

0

Alvina tunik modelleri yeni sezonda form değiştiriyor. Gençlerin ilgi odağı haline gelen Alvina Giyim’in en beğenilen 2017 tunik koleksiyonu sizlerle !

Alvina tunik modelleri 2017 sezonunda daha rahat ve sportif tasarımları ile karşımıza çıkmakta. Geçmiş Alvina Giyim koleksiyonlarına baktığımızda daha klasik kesim modellerin olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Orta yaş grubunun en çok takip ettiği Alvina Giyim artık yeni 2017 sezonunda genç muhafazakar bayanlara da hitap ettiğini fark ediyoruz. Bu durumu en iyi yansıtan ise 2017 Alvina tunik modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Alvina Tunikler 2017’de Form Değiştiriyor

Alvina örme tunik
Alvina örme tunik

Alvina yeni sezon tunik modelleri daha sportif ve daha salaş kesimlerden oluşuyor. Özellikle gençlerin beğeneceği türden birbirinden farklı ve rahat kesimleri içinde barındıran Alvina tunik modelleri arasında en dikkat çeken tasarımlar salaş hırka tarzı tunikler, deri detaylar ve önden fiyonklu modellerdir. Bu tunik modelleri ile genç kesimin gönlünü fetheden Alvina Giyim yeni sezon tunik modellerinde bir hayli iddialı olduğunu gösterdi.

Alvina fiyonklu tunik
Alvina fiyonklu tunik

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Detaylı Alvina Tunikler Vazgeçilmeniz Olacak

Birbirinden özel mekanlarda katalog çekimlerini gerçekleştiren Alvina Giyim ayrıca ürünlerinin hangi ortama uyumlu olacağı konusunda da oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yeni 2017 kış sezonu için Sümela Manastırında çekimlerini gerçekleştiren Alvina Giyim ayrıca kışlık triko tunikleri ile de kendini hayran bıraktırıyor. Sonbahar ve kış mevsiminde rahatlıkla giyebileceğiniz Alvina tunik modelleri arasında asimetrik kesimler, önü broşlu yada kolye detaylı tunik tasarımlarının bir hayli beğenileceğe benziyor.

Alvina 2017 tunik
Alvina 2017 tunik

2017 Sezonunun Tüm Trend Renkleri Alvina Tuniklerinde

Ölçülü giyimin güvenilir adresi olmaya devam eden Alvina Giyim’in yeni sezon 2017 tunik modellerinde hakim renkler ise lacivert, bordo, haki, kiremit ve gri tonları olarak sıralamamız mümkün.

Eğer 2017 Alvina tunik modellerini ve renklerini merak ediyorsanız sizler için derlediğimiz galerimize göz atıp detaylı fikir edinebilirsiniz.

2017 Alvina Tunik Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş