Anne Kıyafetleri

0

Anne kıyafetleri için en ideal model seçenekleri, günlük giyebileceğiniz anne kıyafet kombinleri, anneler için şal bağlama modeli, pantolon ve etek modelleri için öneriler

Anneyseniz kıyafetlerinizde seçim yaparken daha dikkatli davranmalı ve bir anneye yakışan şekilde giyinmelisiniz. Giyeceğiniz basit bir tunikten düğünlerde giyeceğiniz abiyelere kadar model tercihiniz daha sade ve daha ölçülü olması gerekir. İşte anneler için en şık, en yeni ve bir o kadar ölçülü anne kıyafetleri seçenekleri.

Kendini Gösteren Cırtlak Renkler Anneliğinize Gölge Düşürmesin

Eğer anneyseniz yada annenize bir kıyafet arıyorsanız vücudun herhangi bir bölümüne dikkat çekmeyen giysiler tercih edin.

Anne kışlık kıyafet
Anne kışlık kıyafet

Anneler zaten çocuğuyla birlikte daha daha da güzelleşir bu yüzden kıyafetlerinizin duru güzelliğinizin önüne geçmesine izin vermeyin. Dolayısıyla çok aşırı renkli giyinmekten kaçınmak anneliğinizi göstermeye yetecektir.

Günlük Anne Kıyafetleri

Basit bir kontrastla yumuşatılmış trikolar, günlük boydan elbiseler ve pastel tonlarında maxi etekler özellikle genç anne kıyafetleri için uygun model seçenekleri olduğunu söylemek isterim. Uzun ceket veya uzun kollu bir elbiseyi anneler için en ideal günlük kıyafetler arasında yer alır. Bunların yanı sıra zerafetinizden ödün vermeden size kadınsı ve şık bir görünüm kazandıracak kloş etek ve bluz kombini de yapabilirsiniz. Hem şıklığınızı hem de anneliğinizi yansıtabilirsiniz.

Tesettür anne kıyafetleri
Tesettür anne kıyafetleri

Tesettürlü Anneler İçin En İdeal Etek Modelleri

Her tesettürlü annenin mutlaka dolabında bir maxi eteği olmalıdır.Günlük yaşantınızda kolay kombinlenebildiği için günlük hayatınızda size zaman açısından avantaj sağlar. Dolayısıyla vaktinizi kombin yapmaya değil çocuğunuza ayırmış olursunuz. Ayrıca maxi etekler vücudunuzu kusursuz bir şekilde örter.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Anne etek bluz kombini
Anne etek bluz kombini

Anneler İçin Şal Bağlama Modelleri ve Renk Seçimi

Şal seçimleriniz rahatlatıcı renklerden olmalı. Genç anneyseniz şalınızın iki tarafını arkada bırakabilirsiniz, eğer orta yaşlardaysanız şalın iki ucunu da ön tarafa atmanız yaşınızı vurgulayacaktır. Şal renklerinde siyah, koyu mavi gibi koyu tonların yanı sıra şeftali, açık pembe, pudra, vizon gibi yumuşak renkleri de tercih edebilirsiniz.

Anneler için şal bağlama
Anneler için şal bağlama

Palazzo Pantolonlar Tam Genç Annelere Göre

Anne olduktan sonra eteklerin yerine pantolon giymeyi de pek tabi tercih edebilirsiniz.Fakat kot pantolonları anne kıyafetleri kategorisine pek dahil etmek istemiyorum. Kotların yerine yeni trendler arasında olan Palazzo pantolon modelleri anneler için daha ideal bir seçenek olabilir.

Tesettür plazzo pantolon
Tesettür plazzo pantolon

Palazzo pantolon kombinleri tam genç annelerin giyebileceği türden olduğunu şiddetle belirtmek isterim. Palazzo pantolon modellerini özellikle yaz aylarında krep tunikleriniz ile harika kombinler yapabilirsiniz.

En Yeni ve En Güzel Anne Kıyafetleri Resimli Galerisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş