2017 Mezuniyet Elbiseleri ve Seçim Önerileri

4

2017 mezuniyet elbiseleri asla pişman olmayacağınız tasarımları ile göz kamaştırıyor. Tesettürlü genç mezunlar için en yeni mezuniyet elbise modelleri ve seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar.

2017 döneminde okullardaki mezuniyet törenleri için genç tesettürlü bayanların rahatlıkla giyebileceği türden elbiseleri şimdiden bir araya getireyim dedim. Yeni sezon 2017 mezuniyet elbiseleri arasında görülmeye değer birbirinden farklı yeni tasarımları sizlere aktaracağım.

İnanın 2017 tesettürlü mezuniyet elbiseleri arasında o kadar fazla seçenek var ki seçmekte zorlanacaksınız.İşte detaylar.

Sizi Asla Pişman Etmeyecek 2017 Tesettür Mezuniyet Elbiseleri

2017 tesettür mezuniyet elbisesi
2017 tesettür mezuniyet elbisesi

2017 tesettür mezuniyet elbiseleri arasında ön plana çıkan tasarımlar ise çift renkli modeller olduğunu söyleyebilirim. Üstü daha açık renklerde etek kısmı ise pudra renklerden oluşan elbise tasarımları oldukça trend olduğunu söyleyebilirim. Bu tarz abiye elbiseler hem gençlere hitap ettiği hemde ölçülü renk kombinasyonlarına sahip olduğu için mezuniyet geceleri için oldukça ideal seçenekler olarak karşımıza çıkıyor.

Mezuniyet elbisesi 2017
Mezuniyet elbisesi 2017

Bunun yanı sıra aşağıya doğru çoğalarak inen çiçekli elbise tasarımları 2017 tesettür mezuniyet elbiseleri arasında en iddialı seçenekler olduğunu belirtmek isterim. Bu tarz elbiseleri pek tabi tercih edebilirsiniz fakat giyeceğiniz ortam yani mezuniyetin partisinin gerçekleşeceği yerin bu abiye tarzı elbiseye zıt düşmemesi gerekir, buna dikkat edin.

Pudra 2017 mezuniyet elbisesi
Pudra 2017 mezuniyet elbisesi

2017 Mezuniyet Elbiselerinde Yeni Trend : Balık Kesim Abiyeler

2017 mezuniyet elbiseleri arasında balık stili abiye elbiselerin oldukça trend olduğunu belirtmek isterim. Eğer kilo probleminiz yoksa ve daha zarif görünmek istiyorsanız tesettür balık kesim abiyeleri tercih edebilirsiniz. Balık tarzı tesettür abiyelerde en çok tercih edilen renkler ise toz rengi, pudra, vizon ve nane renkleri olarak sıralayabilirim.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]

Yeni sezon tesettür mezuniyet elbisesi
Yeni sezon tesettür mezuniyet elbisesi

Tesettürlü Mezuniyet Elbisesi Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Her öğrenci mezun olacağı okulu harika anılarla bitirmek için şık görünmek ister. Mezuniyet gecenizde giydiğiniz elbiseden dolayı pişman olmamak için vücut tipinizi ve yaşınızı dikkate alarak tercih yapmalısınız. Mezuniyet gecenizde muhtemelen cıvıl cıvıl elbiseler, abiyeler göreceksiniz. Sizde renklerde canlı renk seçebilirsiniz fakat kapalı olduğunuz için biraz daha ölçülü giyinmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Tesettür mezuniyet elbisesi 2017
Tesettür mezuniyet elbisesi 2017

Vücut Tipinize Göre Mezuniyet Elbisesi Seçimi

Dar omuzlarınız, ince bir beliniz ve biraz büyük basenleriniz varsa vücut şekliniz muhtemelen armut şeklindedir. Bu tip vücuda en iyi gidecek olan omuz detaylı elbiselerdir. Omuzlarında çiçek, dantel, taş yada boncuk detayları olan elbiseler omuzlarınızın vücudunuzla uyumlu görünmesini sağlayacak ideal bir seçim olabilir.

Genç tesettür mezuniyet elbisesi
Genç tesettür mezuniyet elbisesi

Eğer kalın bele ve ince basenlere sahipseniz sizi daha uzun boylu ve daha ince gösterecek mezuniyet elbise modelleri seçmelisiniz.Bunun için yüksek belli etekli tesettür takımlarını tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Son olarak dikdörtgen bir vücuda sahipseniz daha az detaylı ve ayrıntılı elbise modeli seçimi yapmanız vücut tipinize daha uygun olacağını söyleyebilirim.

2017 Mezuniyet Elbiseleri Resimli Galerisi

4 Yorumlar
 1. Büşra diyor

  Merhaba buz mavisi mezuniyet elbisenin fiyatını öğrenebilir miyim?

  1. admin diyor

   Merhaba elbise Gamze Polat markasına aittir efendim.

 2. Gülsena diyor

  Bunun yanı sıra aşağıya doğru çoğalarak inen çiçekli elbise tasarımları 2017 tesettür mezuniyet elbiseleri arasında en iddialı seçenekler olduğunu belirtmek isterim. Bu tarz elbiseleri pek tabi tercih edebilirsiniz fakat giyeceğiniz ortam yani mezuniyetin partisinin gerçekleşeceği yerin bu abiye tarzı elbiseye zıt düşmemesi gerekir, buna dikkat edin. Bu yorumu yaptığınız çiçekli elbisenin fiyatı ne kadar ve nereden alabilirim

  1. admin diyor

   Çiçekli elbise Pınar Şems’e aittir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş