Armine Eşarp 2015 Modelleri

0

Armine Eşarp 2015 Modelleri Özel Tasarımları ile Stil Sahibi Hanımların Gözdesi Olmaya Devam Ediyor ! İşte Yeni Sezon En Güzel Armine Eşarplar


Armine eşarp 2015 modelleri her yıl olduğu gibi bu sezonda eşarp markaları arasında ön plana çıkan koleksiyonlardan oluşmakta.Kapalı hanımların en önemli parçası olan eşarplar birbirinden farklı ve renk seçenekleri barındırdığı için seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.Eşarp markaları arasında önemli yere sahip olan “Armine” tesettür giyim markası yeni sezon eşarp modelleri ile tesettürlü hanımların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır.

Yaza Özel Çiçekli-Desenli 2015 Armine Eşarplar

Tesettür Giyim Kabini olarak sizlere kolaylık olması amacıyla Armine Eşarp 2015 koleksiyonları arasından en güzel ve trend olan modelleri sizler için sunuyoruz.2015 armine eşarp koleksiyonları arasında yazlık modellerden bahsedecek olursak yine çiçek desenleri, neon renkler ve canlı tonlardan oluşmaktadır.Bu tarz desenli eşarp modellerine uygun olarak aynı tonlarda kıyafetinizi kombin edebilirsiniz.Desenli ve farklı renklerin bir arada olduğu eşarpların kombini kolay olmadığını da hatırlatmakta fayda var.

Armine Eşarp 2015
Armine Eşarp 2015

Kolay Kombin İçin Armine Düz Eşarp Modelleri

Çiçekli ve açık renk desenli eşarpların yanı sıra düz, sade ve soft renklerden oluşan başörtülerini Armine eşarp 2015 koleksiyonları arasında görmekteyiz.Düz renkli şal yada eşarpların kombini daha kolay olduğundan özellikle yaz aylarında daha çok tercih edildiğini söylememiz yanlış olmaz.

Spor tarzınız yada rahatlığınıza önem veriyorsanız düz renk eşarp modelleri ile aynı renk tonlarında olması koşuluyla rahatça kombin yapabilirsiniz.Armine’nin düz renkli eşarpları her yaşa uygun olduğundan dolayı sıkça tercih edilen modeller arasına girmiş vaziyette.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Armine Eşarp 2015 modelleri
Armine Eşarp 2015 modelleri

Armine Eşarp Modellerinde 2015 Yılının Trend Renkleri

Armine eşarp 2015 modelleri arasında göze çarpan renk kombinleri ise bu sezonun tesettür renk modası olan pembe-yeşil, mavi-beyaz ve sarı-beyaz renk tonları olduğunu görmekteyiz.Özellikle genç tesettürlü hanımlara pembe ve yeşil renklerden oluşan yazın cıvıltısını yansıtan çiçekli eşarp modelleri oldukça yakıştığını söyleyebiliriz.

Özel Davetler İçin Eşarplarda Özel Renk Kombinleri

Özel davetler için renk seçemiyorsanız size önerimiz 2015 yılına damga vuran mint rengi eşarp modellerini denemenizi tavsiye ederiz.Özel davetler için mint ve lila renklerinden oluşan Armine eşarp modelleri ile hem davete göre ağır hemde yaza göre renkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

2015 armine çiçekli eşarp modelleri
2015 armine çiçekli eşarp modelleri

2015 Armine eşarp koleksiyonları sadece bu modeller ile sınırlı olmayıp birbirinden güzel ve kendine özgü çizgileri ile yüzlerce farklı modellerden oluşup en uygun fiyatları ile stil sahibi olmak isteyen tesettürlü hanımları bekliyor.

Armine Eşarp 2015 Modelleri Resimli Galerisi


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş