Armine Giyim Yeni Sezon’da İddialı Geliyor

4

Armine Giyim Yeni Sezon Yazlık ve Kışlık Kaplar, Tunikler, Feraceler ve Eşarplardan Oluşan Kreasyonlarını Tanıtıyor !


Armine giyim hepiniz bildiği gibi Tesettür giyim markalarının önde gelen firmasıdır. Son derece kaliteli ve zarif ürünleri ile kısa zamanda kapalı ve muhafazakar hanımların gözde tesettür markası haline gelmeyi başarmıştır.

Özellikle genç ve orta yaş tesettürlü hanımlara hitap eden Armine giyim kendinr özgü stili olan ve bu stilini emin adımlarla koruyan bir özelliğe sahiptir.

Klasik Armine Çizgili Eşarplar Göz Dolduruyor !

Armine giyim deyince neredeyse ismiyle özdeşleşen eşarp modelleri aklımıza gelmektedir.Yeni sezon Armine eşarp modelleri daha çok baskın renk ve desenlerden oluştuğunu görmekteyiz.İpekten ve klasik tarzdan vazgeçemiyorsanız aradığınız eşarp modelini Armine eşarpları arasında bulmanız muhtemeldir.

Armine eşarp 2015
Armine eşarp 2015

Armine Eşarp Modelleri Her Yaş Grubuna Hitap Ediyor !

Armine giyim ayrıca yeni eşarp trendleri doğrultusunda da yeni modeller üretmeye devam ediyor. Mesela son yıllarda sıklıkla gördüğümüz floral desenli eşarplar, puantiyeli ve asimetrik desenli eşarp modelleri Armine eşarp koleksiyonları arasında gözümüze çarpıyor. Yeni trendleri yakalamak ve kaliteden ödün vermek istemiyorsanız bu yeni sezon Armine eşarp modelleri tam sizlik.

whatsapp-kapida-ode [instagram-feed num=6 cols=2 showheader=false  buttontext="Daha Fazla Ürün" buttoncolor=#ff1493 showbutton=true showfollow=false]
Armine yeni sezon kap modelleri
Armine yeni sezon kap modelleri

Sade ve Sakinliği Temsil Eden Armine Kaplar

Armine kap modelleri romantik ve naif çizgilerden ve düz sade modellerden oluşmaktadır. Yazlık kap modelleri için Armine giyim daha çok ekrular, pembeler, tozlu maviler ve son yılların moda rengi mint tonlarını kullandığını görmekteyiz. Sonbahar ve kış aylarının kap modellerinde ise daha çok bordo, kahve tonları ve olmazsa olmaz siyah renklerin hakim olduğunu görmekteyiz.

Armine tunik modelleri
Armine tunik modelleri

Tesettür Giyime Dair Herşey Armine Giyim’de Bulabilirsiniz !

Tesettür giyim sektörünün öncülüğünü yapan firmalar arasındaki Armine giyim enerjik stili ve aynı zamanda romantik ruha sahip tesettür giyim modellerinden oluşan zengin koleksiyonları tüm hanımlara hitap ediyor.

Armine giyim 2015 2016 sezonu
Armine giyim 2015 2016 sezonu

Sizde Armine giyim koleksiyonları hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız Armine eşarp modelleri, Armine kap modelleri, Armine pardesü modelleri, Armine ferace modelleri ve Armine tunik modellerinden oluşturduğumuz yeni sezon koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Yeni Sezonun Ürünlerinden Oluşan Armine Giyim Markasının En Özel Tesettür Giyim Resimlerinden Oluşan Galerimize Göz Atabilirsiniz


4 Yorumlar
 1. Zeynep diyor

  Beğendim
  Ama daha iyi olabilirdi

 2. istanbullu diyor

  Dugun icin abarti olmayan kombin cesitleri cok olmali .Pardesulu bir bayanim dugun icin kiyafet bakiyorum hep abiye baydi artik.Tesetture uygun cesitler bekliyorum

 3. Anonim diyor

  Çok pahalı ama çokta basit şeyler güya marka

 4. Anonim diyor

  Hiç beyenmedim?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Sipariş